Gwiazdor serii “Raid” czarnym charakterem w “Niezniszczalnych 4”

“Niezniszczalni 4”: indonezyjski aktor Iko Uwais dołącza do obsady. W filmie pojawi się jako były wojskowy i handlarz bronią – wróg Sylvestra Stallone’a.
Niezniszczalni 4 Iko Uwais
Niezniszczalni 4 Iko Uwais dołącza do obsady / Foto AZN: instagram.com/iko.uwais

Aktor Iko Uwais – znany z dylogii “Raid” oraz “Potrójnego zagrożenia” – dołącza do obsady filmu “Niezniszczalni 4”. W kontynuacji amerykańskiego hitu wystąpi jako czarny charakter.

Niezniszczalni 4 Iko Uwais kontra Sylvester Stallone

Iko Uwais pojawi się w “Niezniszczalnych 4” jako były oficer wojskowy, który zszedł na przestępczą ścieżkę: handluje bronią palną i ma swoją własną armię, gotową zabić każdego, gdy zajdzie taka potrzeba. Bohater Uwaisa będzie przeciwnikiem Barneya Rossa (Sylvester Stallone), Lee Christmasa (Jason Statham) i pozostałych najemników, znanych z poprzednich odsłon serii.

W filmie występują też Dolph Lundgren, Megan Fox, Andy Garcia, 50 Cent, Tony Jaa, Jacob Scipio, Randy Couture, Sheila Shah, Levy Tran i Cokey Falkow. Jedną z ról otrzymał ponadto brytyjski strongman Eddie Hall. Film reżyseruje Scott Waugh, znany przede wszystkim ze swojego dorobku kaskaderskiego.

Pochodzący z Indonezji Iko Uwais też jest kaskaderem, a poza tym choreografem scen bitewnych i praktykantem licznych sztuk walki. Na planie “Niezniszczalnych 4” powinien odnaleźć się jak ryba w wodzie. Aktor wystąpił m.in. w komedii sensacyjnej “Stuber” z Dave’em Bautistą, w “Eskorcie” z Markiem Wahlbergiem czy filmie akcji “Snake Eyes: Geneze G.I. Joe”.

Previous Article
Halloween box-office

Seria "Halloween" święci triumfy: filmy o Michaelu Myersie zarobiły już 700 mln USD na całym świecie

Next Article
Dangerous Zwiastun

Mel Gibson i Scott Eastwood jako niebezpieczni faceci - zwiastun filmu akcji "Dangerous"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share