Poznajcie bohaterów filmu “Armia złodziei” – nadchodzącej premiery Netfliksa

Netflix zaprezentował plakaty promocyjne z filmu “Armia złodziei”. Premierę komedii kryminalnej zaplanowano na koniec miesiąca.
Armia złodziei premiera
Armia złodziei Premiera Netfliksa – zobacz plakaty / Foto AZN: Kanał “Netflix” w serwisie YouTube

Netflix zaprezentował plakaty promujące film “Armia złodziei” – widzimy na nich tytułową ekipę, czyli przestępców poszukiwanych przez Interpol. Premiera komedii kryminalnej odbędzie się tuż przed halloween, 29 października.

Armia złodziei Premiera Netfliksa – zobacz plakaty

“Armia złodziei” pomyślana została jako prequel “Armii umarłych” Zacka Snydera – majowej premiery serwisu Netflix, która była jedną z najchętniej oglądanych nowości na platformie. W filmie powraca aktor, który wystąpił też w snyderowskim hicie – Matthias Schweighöfer jako Ludwig Dieter, pochodzący z Niemiec włamywacz otwierający sejfy.

Akcja “Armii złodziei” toczy się na sześć lat przed wydarzeniami znanymi z “Armii umarłych”. Film nie będzie horrorem akcji w heistowym sosie, a komedią kryminalną. Ludwig zostaje wynajęty przez tajemniczą kobietę do udziału w niebezpiecznym zleceniu. W prequelu grają też Nathalie Emmanuel, Guz Khan, Ruby O. Fee i Stuart Martin.

Na plakatach promocyjnych przedstawiono wizerunki głównych bohaterów z filmu: są nimi Ludwig Dieter, Gwendoline, Rolph, Korina oraz Brad Cage.

Previous Article
Plotkara HBO

"Plotkara" nowością w HBO GO - data premiery. Sequel kultowego serialu

Next Article
Squid Game numer jeden

"Squid Game" wciąż numerem jeden na Netfliksie. Serial bije rekordy oglądalności

Related Posts
Total
0
Share