“Mosquito State” – zwiastun polsko-amerykańskiego thrillera z Charlotte Vegą

Kino Świat opublikowało w sieci zwiastun nowego thillera Mosquito State. Wspólna polsko-amerykańska produkcja trafi do kin już za kilka dni.
Mosquito State zwiastun
Mosquito State zwiastun / Foto AZN: Kino Świat, Royal Road Entertainm., WFDiF

Studio Kino Świat zaprezentowało oficjalny polski zwiastun thrillera “Mosquito State”. To wyjątkowe przedsięwzięcie – zrealizowane jako koprodukcja Polski i Stanów Zjednoczonych, reżyserowane przez Filipa Jana Rymszę (“Zamki z piasku”). Do premiery kinowej pozostał już tylko tydzień.

Mosquito State Zwiastun polsko-amerykańskiego thrillera

Obraz ukaże się na dużych ekranach już 29 października. “Mosquito State” to thriller psychologiczny, którego główny bohater, Richard Boca (Beau Knapp), pracuje jako analityk finansowy na Wall Street. Młody mężczyzna jest geniuszem matematycznym i opracował algorytm, dzięki któremu – jak uważa – stanie się obrzydliwie bogaty. Na ekskluzywnym bankiecie Richard poznaje piękną Lenę. Zaprasza ją do swojego mieszkania z widokiem na Central Park. Okazuje się, że i penthouse, i sam analityk kryją mroczne tajemnice.

“The Hollywood Reporter” okrzyknął “Mosquito State” jako pomieszanie estetyki typowej dla Davida Cronenberga z narracją wyjętą jakby z prozy Kafki. Z kolei “The Guardian” kwituje film jako “ekscytujące dzieło o kapitalizmie”. Film zebrał zasadniczo pozytywne recenzje za granicą, a już za siedem dni będą mogli ocenić go polscy widzowie.

Obraz współfinansował Polski Instytut Sztuki Filmowej. Poza Knappem występują w nim Charlotte Vega (“Droga bez powrotu. Geneza”), Olivier Martinez (“Niewierna”) oraz aktorzy polskiego pochodzenia – Jack Kesy (“Deadpool 2”) i Audrey Wasilewski (“Mad Men”).

Film zdobył dwa Złote Lwy – za najlepszy dźwięk oraz w kategorii Inne Spojrzenie. Był też nominowany do Nagrody Głównej festiwalu Nowe Horyzonty.

Mosquito State Zwiastun filmu – wideo

Previous Article
Mythic Quest sezon 3

WIDEO: Anthony Hopkins dowiaduje się o przedłużeniu emisji "Mythic Quest". "A co to takiego?"

Next Article
Lee Jude Law

Rośnie obsada dramatu wojennego "Lee" - wśród aktorów Jude Law i Marion Cotillard

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share