Olga Kurylenko i Don Johnson w komedii sensacyjnej “High Heat”

High Heat Olga Kurylenko
High Heat Olga Kurylenko jako wojowniczka kucharka / Foto AZN: Wikimedia Commons

Olga Kurylenko (“Czarna Wdowa”) i Don Johnson (“Na noże”) wystąpią wspólnie w nowej komedii sensacyjnej “High Heat”. Zagrają małżonków prowadzących biznes restauracyjny. Nieoczekiwanie para znajduje się na celowniku lokalnej mafii.

High Heat Olga Kurylenko jako wojownicza szefowa kuchni

Akcja filmu “High Heat” będzie rozgrywała się podczas jednej tylko nocy. Główną bohaterką komedii jest Ana (Kurylenko) – ambitna i skrupulatna kucharka, która nie lubi mówić o swojej tajemniczej przeszłości. Johnson wystąpi w filmie jako mąż Any, Ray – restaurator, który lubi manipulować innymi i czerpie z tego własne korzyści.

Nieoczekiwanie w lokalu, którego właścicielką jest Ana, zjawia się mafia. Jej członkowie chcą spalić jadłodajnię, na co nie pozwoli jednak kobieta. Okazuje się, że świetnie włada ona nożem i innymi ostrymi narzędziami także poza kuchnią.

Film “High Heat” zapowiadany jest jako komedia sensacyjna z heistową intrygą. Na reżysera wytypowano Zacha Goldena, który jest autorem komedii przygodowej “The Escape of Prisoner 614” z udziałem Rona Perlmana.

Producentami “High Heat” są Jordan Yale Levine, Jordan Beckerman, Jesse Korman i Zola Elgart Glassman. Prace zdjęciowe właśnie zostały ukończone – wkrótce będziemy informować o wybranej przez studio dacie premiery.

Previous Article
The Continental Colin Woodell

Rośnie obsada serialowego prequelu "Johna Wicka", "The Continental". Wybrano aktora do roli głównej

Next Article
Lamb zwiastun

Baśniowy horror "Lamb" od studia A24 - zobacz zwiastun. W roli głównej Noomi Rapace

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share