ZWIASTUN: “Ród Smoka” – “House of the Dragon”. Kiedy premiera serialu?

House of the Dragon zwiastun
House of the Dragon zwiastun / Foto Prime Movies: kanał HBO Max w serwisie YouTube

W sieci pojawił się zwiastun serialu “Ród Smoka” (oryg. “House of the Dragon”), który stanowi spin-off “Gry o tron”. Klip utrzymany jest w podniosłym, ale też mrocznym klimacie, który podpowiada, czego można oczekiwać po nadchodzącej produkcji. Kiedy premiera na HBO Max?

House of the Dragon Zwiastun serialu HBO Max

Krótki zwiastun jest pierwszym, jaki HBO wypuściło do sieci. Obecnie utrzymuje się w czołówce dziesięciu najpopularniejszych materiałów wideo na YouTubie. Częścią klipu jest ujęcie na króla rodu Targaryenów zasiadającego w Żelaznym Tronie. W spin-offie siedzisko jest większe i budzi postrach – jest bliższe temu, które w swoich książkach opisywał George R.R. Martin.

Trailer kończą słowa Daemona (Matt Smith): “To nie marzenia i sny uczyniły z nas królów. Zrobiły to smoki”.

Akcja serialu ma toczyć się około trzysta lat przed wydarzeniami z “Gry o tron”. Produkcja opowie o losach rodu Targaryen, którego członkowie są przodkami królowej Daenerys. W serialu wracają niektóre z kultowych postaci: m.in. księżniczka Rhaenyra Targaryen (Emma D’Arcy) czy książę Daemon Targaryen (Smith).

Miguel Sapochnik, który jest “weteranem” “Gry o tron”, wyreżyserował pilota serialu i przygotował kilka innych odcinków. Objął też stanowisko showrunnera, wspólnie z Ryanem Condalem. Choć zwiastun nie zdradza, kiedy serial “Ród Smoka” zadebiutuje na platformie HBO Max, wiadomo, że nastąpi to w przyszłym roku. Dokładną datę powinniśmy poznać wkrótce.

Previous Article
Amanda Bearse

Amanda Bearse, gwiazda "Świata według Bundych", w pierwszej hollywoodzkiej komedii romantycznej o gejach

Next Article
The Offer Eric Balfour

Eric Balfour jako Dean Tavoularis w serialu o kulisach "Ojca chrzestnego"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share