Klip z filmu akcji “Last Man Down”: Daniel Stisen udaje, że jest Schwarzeneggerem

Last Man Down film
Last Man Down film / Foto Prime Movies: Saban Films, Daniel Stisen Prod., Fansu

Studio Saban promuje swój nowy film akcji: “Last Man Down” z udziałem Daniela Stisena. Norweski aktor i kulturysta przybiera w nim cechy typowe dla innego ekranowego twardziela – Arnolda Schwarzeneggera, choć trudno wróżyć mu, że powtórzy sukces Austriaka.

Last Man Down Film inspirowany kultowym Komando – zobacz fragment

“Last Man Down” opowiada historię Johna Wooda – byłego żołnierza sił specjalnych, który po brutalnym morderstwie żony opuszcza cywilizację i zamieszkuje w lesie. W dobie trwającej pandemii u progu jego drzwi zjawia się Maria Johnson – kobieta twierdzi, że jej krew może być ratunkiem w walce ze śmiertelnym wirusem i teraz ścigana jest przez komandora Stone’a oraz jego najemników. Wood i Stone doskonale się znają; to przez komandora zginęła niegdyś ukochana bohatera.

Daniel Stisen – aktor i producent filmowy, a także zawodnik kulturystyki – występuje w “Last Man Down” jako główny bohater stylizowany na Arnolda Schwarzeneggera z lat osiemdziesiątych. Stisen nigdy dotąd nie wystąpił na pierwszym planie w szeroko dystrybuowanym filmie; grał za to epizody w “Na skraju jutra”, “Lidze Sprawiedliwości” czy bondowskim “Spectre”.

Czytaj też: Top 10 – Najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

Film “Last Man Down” ukaże się w Ameryce Północnej już 19 października – na platformach streamingowych. Dystrybutorem będzie studio Saban. W Polsce rozpowszechnieniem filmu zajmie się Media Squad Sp. z o.o. Na razie nie znamy daty premiery.

Poza Stisenem w “Last Man Down” występują też Stanislav Yanevski, Natassia Malthe, Olga Kent, Daniel Nehme, Madeleine Vall, Robert Follin i pochodzący z Polski Kamil Lemieszewski.

Previous Article
Boy Kills World obsada

Wspólny film Sama Raimiego, Billa Skarsgårda i Samary Weaving. Spełnienie marzeń fanów horroru

Next Article
Steve Carell The Patient

Steve Carell z główną rolą w serialu FX "The Patient". Zagra psychoterapeutę w tarapatach

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share