“Wyzow”: rosyjski film kręcony w przestrzeni kosmicznej. Ekipa filmowa dotarła na stację

Rosjanie kręcą film w kosmosie
Rosjanie kręcą film w kosmosie / Foto Prime Movies: Kanał “Первый канал” na YouTubie [youtube.com/watch?v=u1z42AXmFGQ]

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna została miejscem prac filmowych. Na stację dotarła rosyjska ekipa, która właśnie rozpoczęła nagrywanie widowiska science-fiction o tytule “Wyzow” (w krajach anglojęzycznych: “The Challenge”).

Rosjanie kręcą film w kosmosie. Tytuł to Wyzow

Na stacji kosmicznej przebywają między innymi reżyser Klim Szypienko oraz aktorka Julija Peresild. Ekipie filmowej towarzyszą doskonale wykwalifikowani kosmonauci. Start statku i jego lot relacjonowała stacja telewizyjna Federacji Rosyjskiej, Pierwyj kanał. Choć nie wszystkie sceny kręcone będą ponad granicami Ziemi, “Wyzow” przeszedł do historii jako pierwszy film realizowany w kosmosie.

W pracach nad projektem uczestniczy Korporacja Państwowa ds. Działalności Kosmicznej Roskosmos. Po trwających wiele tygodni przygotowaniach do wylotu aktorzy są w stanie bez problemu odnaleźć się na pokładzie statku. Zdjęcia w przestrzeni kosmicznej potrwają niespełna dwa tygodnie. Materiał złoży się na około 35–40 minut filmu “Wyzow”.

W filmie opowiedziana zostanie historia operacji serca, którą w akcie desperacji trzeba będzie wykonać w środowisku antygrawitacyjnym.

Rosjanie wyprzedzili Toma Cruise’a i reżysera Douga Limana. Amerykańska ekipa również nosi się z planem zrealizowania podobnej produkcji.

Previous Article
Sanak Vidyut Jammwal

"Sanak": zwiastun nowego filmu akcji z Vidyutem Jammwalem

Next Article
Chucky serial

Nowe fotosy z serialowego "Chucky'ego". Devon Sawa i Jennifer Tilly kontra miniaturowy morderca

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share