Pierwszy klip z serialu o Laleczce Chucky – lekcja anatomii

Chucky serial
Chucky serial / Foto Prime Movies: “Bloody Disgusting”; Syfy; USA Network

Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny materiał wideo z serialu “Chucky” telewizji Syfy/USA Network. Scena rozgrywa się podczas zajęć szkolnych, a główny bohater przymierza się do badań na martwej żabie. W tym trudnym wyzwaniu może, oczywiście, liczyć na pomoc tytułowej Laleczki Chucky. Serial zadebiutuje w amerykańskiej telewizji już za dwa tygodnie, 12 października.

Chucky Serial na podstawie słynnego horroru

Pierwszy klip z serialu “Chucky” pojawił się w na YouTubie, na kanale należącym do serwisu “Bloody Disgusting”. Rzecz dzieje się w szkole, do której uczęszcza główny bohater – Jake Wheeler (Zackary Arthur). Chłopak uczestniczy w lekcji anatomii, podczas której nauczycielka biologii prosi uczniów, by chwycili za skalpele i dokonali zabiegu na martwej żabie. Jake nie potrafi wykonać tego zadania, bo przeraża go widok krwi. Na szczęście w klasie towarzyszy mu tytułowa Laleczka Chucky.

Chucky serial – pierwszy materiał wideo już w sieci

Serial o zabawce opętanej przez seryjnego mordercę będzie telewizyjną kontynuacją filmu “Kult Laleczki Chucky” (2017). Pomysłodawcą odcinkowej produkcji jest Don Mancini, który pracuje przy serii o Chuckym począwszy od pierwszego filmu z 1988 roku (był jego scenarzystą). Przy serialowym “Chuckym” maczał palce jako fabularzysta, producent wykonawczy i reżyser.

Pierwszy z ośmiu odcinków będzie miał swoją premierę 12 października. W Stanach Zjednoczonych emisji serialu podejmą się stacje Syfy i USA Network. Zackary Arthur występuje w “Chuckym” jako nastolatek, który trafia na lalkę podczas wyprzedaży garażowej. Wkrótce po tym, jak Chucky trafia do jego domu, w okolicy zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Brad Dourif, standardowo, powraca w głosowej roli jako Charles Lee Ray – zabójca uwięziony w ciele zabawki.

Innymi “weteranami” serii, którzy występują w serialu, są: Jennifer Tilly (Tiffany Valentine), Alex Vincent (Andy Barclay), Fiona Dourif (Nina Pierce) i Christine Elise (Kyle). Obsadę zasilają dodatkowo Devon Sawa (“Jarhead: Prawo powrotu”), Lexa Doig (“Continuum: Ocalić przyszłość”), Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Barbara Alyn Woods. Sawa gra podwójną rolę – ojca i wujka głównego bohatera.

Na razie nie wyznaczono daty premiery “Chucky’ego” w Polsce.

Previous Article
Netflix premiery październik 2021

Netflix: premiery października - co warto obejrzeć

Next Article
Bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie", sezon 2.: członkowie rodziny Sharma na nowych zdjęciach z serialu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share