“Halloween zabija”: feministyczny plakat i nowe fotosy z filmu

Halloween zabija
Halloween zabija Plakat i fotosy z filmu / Foto Prime Movies: Miramax, Blumhouse Prod., Universal, Trancas International Pictures

Trwa kampania promocyjna horroru “Halloween zabija”. Przypomnijmy: nowy film o Laurie Strode i Michaelu Myersie ukaże się 15 października w Ameryce Północnej oraz 22 października w Polsce. Twórcy odsłonili właśnie nowy plakat z udziałem trzech głównych aktorek (wśród nich Jamie Lee Curtis) oraz dwa wyjątkowe fotosy z filmu.

Halloween zabija Plakat z udziałem aktorek

Na nowym, oficjalnym plakacie z filmu “Halloween zabija” widzimy trzy pokolenia rodziny Strode i trzy niezwykle silne kobiety: Jamie Lee Curtis jako Laurie, Judy Greer jako jej córkę Karen oraz Andi Matchak jako Allyson. Laurie podejmuje współpracę z innymi osobami, które uszły z życiem psychopatycznemu Michaelowi Myersowi. Grupa będzie próbowała raz na zawsze unicestwić szalonego zabójcę. Wciąż czyha on na ulicach upiornego miasteczka w stanie Illinois.

Poza grupową wersją plakatu ukazały się trzy alternatywne postery z Curtis, Greer i Matchak.

Halloween zabija Premiera już za dwa tygodnie

Wiadomo też, że w filmie “Halloween zabija” pojawią się sceny retrospekcji, nawiązujące do wydarzeń z oryginału Johna Carpentera (1978). Jedną z takich sekwencji będzie ta, w której Lonnie Elam (w tej roli znany z serialu “Nocna msza” Robert Longstreet) napotyka na swojej drodze Michaela Myersa. Blumhouse udostępnił w sieci fotosy przedstawiające to zdarzenie. Lonnie był postacią epizodyczną w “Halloween” Carpentera, a w odsłonie “Kills” ma nabrać większego znaczenia dla fabuły.

Zdjęcia z udziałem Lonniego i Myersa opublikował serwis “Bloody Disgusting”.

Previous Article
Thomas Doherty

Thomas Doherty ("Następcy") gwiazdą współczesnego horroru o Draculi

Next Article
Bruce Campbell

Bruce Campbell poprowadzi tegoroczną galę wręczenia nagród Saturn

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share