“Halloween zabija”: feministyczny plakat i nowe fotosy z filmu

Halloween zabija
Halloween zabija Plakat i fotosy z filmu / Foto Prime Movies: Miramax, Blumhouse Prod., Universal, Trancas International Pictures

Trwa kampania promocyjna horroru “Halloween zabija”. Przypomnijmy: nowy film o Laurie Strode i Michaelu Myersie ukaże się 15 października w Ameryce Północnej oraz 22 października w Polsce. Twórcy odsłonili właśnie nowy plakat z udziałem trzech głównych aktorek (wśród nich Jamie Lee Curtis) oraz dwa wyjątkowe fotosy z filmu.

Halloween zabija Plakat z udziałem aktorek

Na nowym, oficjalnym plakacie z filmu “Halloween zabija” widzimy trzy pokolenia rodziny Strode i trzy niezwykle silne kobiety: Jamie Lee Curtis jako Laurie, Judy Greer jako jej córkę Karen oraz Andi Matchak jako Allyson. Laurie podejmuje współpracę z innymi osobami, które uszły z życiem psychopatycznemu Michaelowi Myersowi. Grupa będzie próbowała raz na zawsze unicestwić szalonego zabójcę. Wciąż czyha on na ulicach upiornego miasteczka w stanie Illinois.

Poza grupową wersją plakatu ukazały się trzy alternatywne postery z Curtis, Greer i Matchak.

Halloween zabija Premiera już za dwa tygodnie

Wiadomo też, że w filmie “Halloween zabija” pojawią się sceny retrospekcji, nawiązujące do wydarzeń z oryginału Johna Carpentera (1978). Jedną z takich sekwencji będzie ta, w której Lonnie Elam (w tej roli znany z serialu “Nocna msza” Robert Longstreet) napotyka na swojej drodze Michaela Myersa. Blumhouse udostępnił w sieci fotosy przedstawiające to zdarzenie. Lonnie był postacią epizodyczną w “Halloween” Carpentera, a w odsłonie “Kills” ma nabrać większego znaczenia dla fabuły.

Zdjęcia z udziałem Lonniego i Myersa opublikował serwis “Bloody Disgusting”.

Previous Article
Thomas Doherty

Thomas Doherty ("Następcy") gwiazdą współczesnego horroru o Draculi

Next Article
Bruce Campbell

Bruce Campbell poprowadzi tegoroczną galę wręczenia nagród Saturn

Related Posts
Total
0
Share