Thomas Doherty (“Następcy”) gwiazdą współczesnego horroru o Draculi

Thomas Doherty
Thomas Doherty dołącza do obsady filmu The Bride / Foto Prime Movies: instagram.com/thomasadoherty

Aktor Thomas Doherty (“Następcy” 2−3, “Plotkara”) wystąpi w filmie “The Bride” studia Screen Gems. Ma to być uwspółcześniona wersja mitu o transylwańskim wampirze, Draculi. 26-latek zastąpi w roli przodującej Garretta Hedlunda, który zrezygnował z udziału w projekcie.

The Bride Thomas Doherty w filmie studia Screen Gems

Thomas Doherty pochodzi z Edynburga, a w świecie kina debiutował w 2013 roku. To wtedy ukazał się pierwszy serial z jego udziałem – co ciekawe była to adaptacja “Draculi” Brama Stokera, kręcona dla telewizji NBC i Sky Living. Później Doherty pojawił się m.in. w filmach “Następcy 2” oraz “Następcy 3”, a także w “Gossip Girl” (tytuł polski: “Plotkara”), serialu, który ukazał się na platformie HBO Max. Zagrał jednego z głównych bohaterów, Maksa Wolfe’a – panseksualnego ucznia prywatnej, nowojorskiej szkoły.

Film “The Bride” zapowiadany jest jako współczesny horror o młodej dziewczynie zaproszonej na ślub do Wielkiej Brytanii. Na miejscu bohaterka dowiaduje się o pewnej “szokującej konspiracji”. Obraz ma przypominać gotyckie kino grozy o wampirach, ale będzie jego wariacją. Scenariusz zainspirowała historia Draculi. Ponoć twórcom marzy się długofalowa seria i wiele przebojowych sequeli (na modłę “Zmierzchu”).

Thomas Doherty wystąpi w jednej z ról przodujących. W obsadzie znajdują się też: Nathalie Emmanuel, Courtney Taylor, Alana Boden, Hugh Skinner, Sean Pertwee i Stephanie Corneliussen. Reżyseruje Jessica M. Thompson.

Previous Article
Happiness for Beginners

Nadchodzi nowa komedia romantyczna Netfliksa, "Happiness for Beginners". W obsadzie m.in. Ellie Kemper

Next Article
Halloween zabija

"Halloween zabija": feministyczny plakat i nowe fotosy z filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share