Anna Chlumsky u boku Kevina Bacona w horrorze Blumhouse’a “Whistler Camp”

Anna Chlumsky Whistler Camp
Anna Chlumsky Whistler Camp / Foto Prime Movies: kadr z serialu “Figurantka” – HBO Entertainment, Warner Bros. Television Distribution

Anna Chlumsky dołączyła do obsady filmu grozy “Whistler Camp”, który szykowany jest przez studio Blumhouse Productions. W filmie – opowiadającym o koszmarnych doświadczeniach, jakie wiążą się z terapią konwersyjną – 40-letnia aktorka wystąpi u boku Kevina Bacona.

Anna Chlumsky Whistler Camp – nowe nazwisko w obsadzie horroru Blumhouse’a

“Whistler Camp” będzie debiutem reżyserskim Johna Logana, który na swoim koncie ma trzy nominacje do Oscara: za skrypty do “Aviatora” (2004), “Hugo” Martina Scorsese (2011) oraz “Gladiatora” (2000). Anna Chlumsky wystąpi w filmie w jednej z przodujących ról żeńskich, partnerując Kevinowi Baconowi. Niebinarny aktor Theo Germaine (“Wybory Paytona Hobarta”) prawdopodobnie otrzymał angaż do głównej roli.

Bacon objął też funkcję producenta wykonawczego, a scenariusz przygotował Logan. Obraz powstaje dzięki wytwórni Blumhouse Productions, której prezesem jest trzykrotnie nominowany do Oscara Jason Blum (producent “Uciekaj!”, “Whiplash” czy “Niewidzialnego człowieka”). W filmie ukazane zostaną negatywne skutki prób “wyleczenia” z homoseksualnej orientacji.

“Whistler Camp” będzie horrorem o działalności obozu oferującego terapię konwersyjną. Wrażliwy temat będzie budulcem historii o gejowskiej emancypacji i walce o swoje prawa. Twórcy zaznaczają, że tytuł filmu nie jest ostateczny i przed premierą może się jeszcze zmienić.

Anna Chlumsky rozpoczynała karierę jako aktorka dziecięca – pojawiła się między innymi w komediodramacie “Moja dziewczyna” u boku Macaulaya Culkina. Za rolę w serialu komediowym HBO “Figurantka” była sześciokrotnie nominowana do nagrody Emmy.

Previous Article
Rodzinka rządzi premiera

Premiera. "Rodzinka rządzi" już w polskich kinach

Next Article
The Munsters Rob Zombie

"The Munsters" Roba Zombiego: ukończono prace nad domem Potwornickich

Related Posts
Total
0
Share