“Zakonnica w przebraniu 3”: wybrano reżysera. W roli głównej wraca Whoopi Goldberg

Zakonnica w przebraniu 3
Zakonnica w przebraniu 3 – wybrano reżysera / Foto Prime Movies: Buena Vista Pictures Distribution, Touchstone Pictures

W Hollywood trwają prace nad filmem “Sister Act 3”, który będzie trzecią odsłoną serii “Zakonnica w przebraniu”. Wiadomo, że w roli głównej powróci Whoopi Goldberg, a na stanowisko reżysera wybrano już odpowiedniego kandydata. Został nim Tim Federle, który wyreżyserował między innymi film “High School Musical: The Musical – The Holiday Special”, należący do serwisu Disney+.

Zakonnica w przebraniu 3 – wybrano reżysera

Tim Federle zasłynął przede wszystkim jako scenarzysta nominowanej do Oscara animacji “Fernando”. Za tę produkcję nagrodzono go statuetką Humanitas Prize, która przyznawana jest w celu “obrony ludzkiej godności, szacunku i wolności”. Teraz Federle będzie mógł dowieść swojego talentu reżyserskiego.

Scenariusz “Zakonnicy w przebraniu 3” przygotuje Madhuri Shekar, znana ze swojej pracy teatralnej, ale też przy projektach telewizyjnych, jak emitowane przez HBO “Nierealne”. 65-letnia dziś Whoopi Goldberg powraca jako Deloris Van Cartier alias siostra Mary Clarence – uzdolniona śpiewaczka o mrocznej przeszłości. W pierwszym filmie z serii bohaterka była świadkiem morderstwa i została objęta policyjnym programem ochrony. Pod przybraną tożsamością zaczęła udawać tytułową zakonnicę.

Goldberg jest jak na razie jedyną aktorką z oryginalnych filmów, która na pewno powróci w sequelu. Gwiazda “Koloru purpury” zapowiedziała jednak, że postara się “ściągnąć” na plan zdjęciowy jak najwięcej innych sióstr zakonnych. Może to oznaczać powroty takich odtwórczyń, jak Maggie Smith, Kathy Najimy czy Wendy Makkena.

Goldberg przez dłuższy czas zapewniała, że “nigdy nie zagra w kontynuacji”, ale finalnie przyznała, że nie wyklucza takiego projektu. To słuszna decyzja, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak kultowymi tytułami stały się “Zakonnica w przebraniu” i “Zakonnica w przebraniu 2”.

Serwis “Variety” potwierdził, że film “Sister Act 3” będzie emitowany przez platformę VOD Disney+.

Previous Article
Regé-Jean Page i bracia Russo

Brylował w "Bridgertonach", teraz będzie pracował z twórcami filmu "Avengers: Koniec gry"

Next Article
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 plakat

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2": Netflix odsłonił oficjalny plakat filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share