“Pogromcy duchów. Dziedzictwo” – zdjęcia z filmu, a na nich Finn Wolfhard i Muncher

Pogromcy duchów. Dziedzictwo zdjęcia
Pogromcy duchów. Dziedzictwo zdjęcia / Foto Prime Movies: Sony Pictures Releasing, Columbia

“Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to tytuł najnowszego filmu z serii “Ghostbusters”. Słynni ekranowi łowcy istot paranormalnych powracają w kolejnym sequelu, który swoją premierę w Polsce zaliczy już 12 listopada. Columbia i Sony Pictures Releasing podzielili się właśnie nowymi zdjęciami z filmu.

W komedii “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” powracają aktorzy znani z dwóch pierwszych części serii: Bill Murray (jako doktor Venkman), Dan Aykroyd (dr Stantz), Ernie Hudson (dr Zeddemore), Sigourney Weaver (Dana) i Annie Potts (Janine).

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Zdjęcia u udziałem podobizny Slimera

Na najświeższych zdjęciach z filmu pojawiają się nastoletni aktorzy – wśród nich znany z serialu “Stranger Things” Finn Wolfhard – a także nowa, wygenerowana komputerowo postać. Mowa o niebieskim duchu noszącym pseudonim Muncher, który przypomina kultowego Slimera z pierwszych “Pogromców…” (1984).

Dwie pierwsze części serii wyreżyserował Ivan Reitman, a trzecią – Paul Feig. Najnowszą odsłonę nakręcił Jason Reitman, a scenariusz przygotowali Reitman i Gil Kenan. W filmie “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” samotna matka dwójki dzieci wprowadza się do małego amerykańskiego miasteczka. Rodzina odkrywa, że jest powiązana z legendarną ekipą gromiącą istoty paranormalne.

W niedawnym wywiadzie na łamach programu “Entertainment Tonight Canada” Sigourney Weaver zapowiedziała, że “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to film “zrealizowany z sercem”, “bardzo zabawny i bardzo czarujący”. Aktorka obiecała też, że nowa część kultowej sagi zaskoczy wszystkich widzów.

Previous Article
Bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie", sezon 2.: członkowie rodziny Sharma na nowych zdjęciach z serialu

Next Article
Enola Holmes 2 Helena Bonham Carter

"Enola Holmes 2": Helena Bonham Carter dołącza do obsady

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share