“Pogromcy duchów. Dziedzictwo” – zdjęcia z filmu, a na nich Finn Wolfhard i Muncher

Pogromcy duchów. Dziedzictwo zdjęcia
Pogromcy duchów. Dziedzictwo zdjęcia / Foto Prime Movies: Sony Pictures Releasing, Columbia

“Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to tytuł najnowszego filmu z serii “Ghostbusters”. Słynni ekranowi łowcy istot paranormalnych powracają w kolejnym sequelu, który swoją premierę w Polsce zaliczy już 12 listopada. Columbia i Sony Pictures Releasing podzielili się właśnie nowymi zdjęciami z filmu.

W komedii “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” powracają aktorzy znani z dwóch pierwszych części serii: Bill Murray (jako doktor Venkman), Dan Aykroyd (dr Stantz), Ernie Hudson (dr Zeddemore), Sigourney Weaver (Dana) i Annie Potts (Janine).

Pogromcy duchów. Dziedzictwo Zdjęcia u udziałem podobizny Slimera

Na najświeższych zdjęciach z filmu pojawiają się nastoletni aktorzy – wśród nich znany z serialu “Stranger Things” Finn Wolfhard – a także nowa, wygenerowana komputerowo postać. Mowa o niebieskim duchu noszącym pseudonim Muncher, który przypomina kultowego Slimera z pierwszych “Pogromców…” (1984).

Dwie pierwsze części serii wyreżyserował Ivan Reitman, a trzecią – Paul Feig. Najnowszą odsłonę nakręcił Jason Reitman, a scenariusz przygotowali Reitman i Gil Kenan. W filmie “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” samotna matka dwójki dzieci wprowadza się do małego amerykańskiego miasteczka. Rodzina odkrywa, że jest powiązana z legendarną ekipą gromiącą istoty paranormalne.

W niedawnym wywiadzie na łamach programu “Entertainment Tonight Canada” Sigourney Weaver zapowiedziała, że “Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to film “zrealizowany z sercem”, “bardzo zabawny i bardzo czarujący”. Aktorka obiecała też, że nowa część kultowej sagi zaskoczy wszystkich widzów.

Previous Article
Bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie", sezon 2.: członkowie rodziny Sharma na nowych zdjęciach z serialu

Next Article
Enola Holmes 2 Helena Bonham Carter

"Enola Holmes 2": Helena Bonham Carter dołącza do obsady

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share