“Enola Holmes 2”: Helena Bonham Carter dołącza do obsady

Enola Holmes 2 Helena Bonham Carter
Enola Holmes 2 Helena Bonham Carter / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Poszerza się obsada filmu “Enola Holmes 2”. W sequelu netfliksowego kryminału wystąpi Helena Bonham Carter – oficjalnie potwierdzono, że aktorka powtórzy swoją rolę z części pierwszej. Na planie zdjęciowym będzie pracowała z Millie Bobby Brown oraz Henrym Cavillem.

Pierwsza “Enola Holmes” opowiadała o dziewczynie spokrewnionej z Sherlockiem Holmesem. Bohaterka postanawia odnaleźć zaginioną matkę, która przepadła w dniu jej szesnastych urodzin.

Enola Holmes 2 Helena Bonham Carter w obsadzie filmu

Rolę tytułową gra Brown, a Cavill pojawia się jako najsłynniejszy fikcyjny detektyw świata – Sherlock Holmes. Helena Bonham Carter występuje jako matka Enoli, Eudoria Holmes. Zarys fabularny kontynuacji owiany jest na razie tajemnicą, ale odtwórczyni roli głównej, Brown, powiedziała niedawno:

— Nie mogę doczekać się ponownej współpracy z ekipą “Enoli Holmes”. Ta postać zajmuje specjalne miejsce w moim sercu – jest silna, nieustraszona, inteligentna i odważna. Cieszę się, że wkrótce fani poznają jej dalsze losy – niech podróż trwa.

Poza wymienioną trójką w filmie “Enola Holmes 2” wystąpią także David Thewlis, Gabriel Tierney, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, Hannah Dodd, Serrana Su-Ling Bliss i Abbie Hern. Za scenariusz sequela odpowiada Jack Thorne (“Mroczne materie”). W fotelu reżysera ponownie zasiądzie Harry Bradbeer (“Fleabag”).

Oryginalna “Enola Holmes” sprzed roku do dziś cieszy się wielką popularnością na Netfliksie. Produkcja trafiła na listę najczęściej oglądanych filmów w serwisie, a także zajęła 7. miejsce listy filmów z najdłuższym łącznym czasem oglądania przez widzów.

Previous Article
Pogromcy duchów. Dziedzictwo zdjęcia

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - zdjęcia z filmu, a na nich Finn Wolfhard i Muncher

Next Article
Britney kontra Spears

"Britney kontra Spears" - dokument Netfliksa o ubezwłasnowolnieniu słynnej piosenkarki

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share