Megan Fox wyuzdaną wampirzycą w zwiastunie filmu Netfliksa „Nocne kły”

Nocne kły
Nocne kły Zwiastun filmu / Foto Prime Movies: Netflix

Megan Fox ma apetyt na ludzką krew. Znana z serii „Transformers” aktorka pojawia się w zwiastunie horroru „Nocne kły”, który w przyszłym miesiącu debiutuje na platformie Netflix. Premierę zaplanowano na 20 października, w sam raz przed świętem halloween. Trailer zapowiada mnóstwo upiornej rozrywki.

Nocne kły Zwiastun

Film przypomina komedię grozy „Opowieści z krypty: Orgia krwi” z połowy lat dziewięćdziesiątych. Zwiastun wskazuje, że utrzymany jest w podobnie kampowej, B-klasowej tonacji.

W filmie „Nocne kły” Miastem Aniołów rządzą wampiry i głodne krwi elity. Ubogi student Benny dorabia jako szofer. Pewnej nocy do jego limuzyny wsiadają imprezowe dziewczyny – Blaire i Zoe. Chłopak wozi je z jednego klubu nocnego do drugiego i wreszcie odkrywa mroczny sekret. Młodo wyglądające pasażerki są w istocie kilkusetletnimi wampirzycami, a w Los Angeles toczy się ostateczna walka dobra ze złem.

Główną rolę zagrał w filmie Jorge Lendeborg Jr. – świeżo po występie w dramacie Amazon Prime Video „Błogość” (gdzie partnerował Salmie Hayek i Owenowi Wilsonowi). Ceniący sobie dobrą zabawę – i ludzką krew – duet stworzyły Debby Ryan („Insatiable”, „Koniara”) i Lucy Fry („Wolf Creek”). Druga z aktorek grała już krwiopijcę w komedii fantasy „Akademia wampirów” z 2014 roku.

Nocne kły Film Netflixa z Megan Fox

Uwagę zwraca Megan Fox, która pojawia się w zwiastunie jako wyuzdana wampirzyca w kostiumie rodem z modowego żurnalu. Obecnie polscy widzowie mogą oglądać aktorkę w komedii familijnej „Jak rozmawiać z psem”, goszczącej na dużych ekranach.

W filmie „Nocne kły” występują też: Raúl Castillo („Spojrzenia”, „The Inspection”), Alexander Ludwig („Igrzyska śmierci”, „Dziewczyny śmierci”), Bryan Batt („Jeffrey”), Alfie Allen („Gra o tron”), Sydney Sweeney („Pewnego razu… w Hollywood”), Hunter Burke („Big Short”) i Marlene Forte („Dallas”).

Film wyreżyserował Adam Randall na podstawie scenariusza, którego autorem jest Brent Dillon. Producentami „Nocnych kłów” są Vincent Gatewood, Charles Morrison i Ben Pugh.

Previous Article
Najlepsze filmy młodzieżowe

Top 10: Najlepsze filmy młodzieżowe

Next Article
Lucyfer film

Film pełnometrażowy jako kontynuacja „Lucyfera”? Lauren German marzy o komedii w stylu „Nagiej broni”

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share