Film pełnometrażowy jako kontynuacja „Lucyfera”? Lauren German marzy o komedii w stylu „Nagiej broni”

Lucyfer film
Lucyfer film / Foto Prime Movies: Netflix, Warner, Jerry Bruckheimer Television

Parę tygodni temu na Netfliksie pojawił się finałowy sezon serialu „Lucyfer”. Szósta seria okazała się tą ostatnią, co zasmuciło wielu fanów. Okazuje się, że aktorzy Lauren German i Tom Ellis nie postawili jeszcze kropki w temacie „Lucyfera”. Mają pomysł na zmartwychwstanie Morningstara – i innych bohaterów – w przyszłości. Może nawet niedalekiej.

Lucyfer film – kontynuacja w komediowym stylu?

Serial „Lucyfer”, którego 6. sezon wciąż cieszy się dużą popularnością widzów, został oficjalnie zakończony – w słodko-gorzki sposób, nie spoilując ostatniego odcinka. Wiemy, że to piąta seria miała początkowo kończyć „Lucyfera”, ale Netflix przedłużył jego emisję na dziesięć kolejnych epizodów. Czy to oznacza, że przyszłości gigant streamingowy znów zmieni zdanie i przywróci bohaterów na przykład w filmie pełnometrażowym?

Lauren German, która występowała w serialu jako detektyw Chloe Becker, rozmawiała niedawno z dziennikarzem serwisu „The Wrap”, który zapytał ją, czy są szanse, że w przyszłości „Lucyfer” zostanie wskrzeszony. Aktorka udzieliła ironicznej odpowiedzi:

— Mam taką fantazję, w której kręcimy film na bazie „Lucyfera” i przypomina on stylem „Nagą bronią” lub „Czy leci z nami pilot?”. Powinniśmy zapytać fanów, czy nie będą mieć nic przeciwko takiemu powrotowi. Tom (Ellis – przyp.) ujął to najlepiej: nastał odpowiedni czas na pożegnanie.

Tom Ellis, czyli tytułowy Lucyfer Morningstar, podkreśla, że choć nigdy nie należy mówić „nigdy”, „wcielenie bohaterów”, jakie poznali widzowie, to już przeszłość. „Czy kiedykolwiek wrócimy do tych ról? Nie wiem. Ale pomysł na film brzmi jak dobra zabawa” – dodaje 42-letni aktor.

Serial ukazywał się w latach 2016–2021, początkowo na antenie telewizji Fox. Liczy łącznie dziewięćdziesiąt trzy odcinki. Był nominowany do tegorocznej nagrody Emmy za choreografię z odcinka musicalowego „Bloody Celestial Karaoke Jam”. Showrunnerem „Lucyfera” był Tom Kapinos.

Previous Article
Nocne kły

Megan Fox wyuzdaną wampirzycą w zwiastunie filmu Netfliksa „Nocne kły”

Next Article
Whistler Camp

Kevin Bacon wraca do kina grozy. Zagra w filmie o horrorach terapii konwersyjnej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share