John Cena i Jackie Chan w zwiastunie komedii akcji “Hidden Strike”

Hidden Strike Zwiastun filmu. Nowa komedia akcji, John Cena i Jackie Chan w obsadzie.
Hidden Strike Zwiastun
Hidden Strike Zwiastun filmu z Johnem Ceną / Foto: Changchun Film Studio, Epitome, Flame Pict., XYZ Films

Takiego duetu nie spodziewaliśmy się zobaczyć razem na ekranie. John Cena i Jackie Chan zostali sparowani w komedii sensacyjnej “Hidden Strike”, która właśnie otrzymała swój pierwszy oficjalny zwiastun wideo. W filmie, którego akcja dzieje się przy irackiej Autostradzie Śmierci, dwaj byli komandosi muszą ratować grupę cywilów, znajdujących się w opałach. Nic jednak nie pójdzie po ich myśli.

Hidden Strike Zwiastun komedii akcji z Ceną i Chanem

John Cena i Jackie Chan grają w filmie głównych bohaterów – Chrisa Van Horne’a i Luo Fenga. Panowie są byłymi żołnierzami służb specjalnych, którzy muszą połączyć siły. Mają za zadanie eskortować grupę cywilów pracujących dla rafinerii ropy naftowej w okolicy Bagdadu. Nie będzie to łatwe wyzwanie, biorąc pod uwagę, jak różnią się od siebie Chris i Luo. Zobaczcie oficjalny trailer nadchodzącej komedii sensacyjnej “Hidden Strike”.

Czytaj też: Seria “Szybcy i wściekli” – gdzie obejrzeć wszystkie filmy z serii na VOD?

Pierwotnie to Sylvester Stallone miał zagrać rolę Chrisa, jednak zrezygnował z udziału w projekcie – wtedy jeszcze z powodu innego szykowanego filmu, “Creeda 2”. Zastąpił go John Cena – ostatnio kojarzony głównie z roli przodującej w hitowym serialu HBO Max “Peacemaker”. Film “Hidden Strike” znajdował się na etapie preprodukcji już latem 2018 roku i przeszedł przez długi okres realizacji. Do kin trafi nareszcie latem.

Na 6 lipca 2023 r. zaplanowano premierę w Arabii Saudyjskiej, a na 7 lipca – w Turcji. Daty premiery amerykańskiej na razie nie ujawniono. Jest to koprodukcja USA i Chin. W Chinach “Hidden Strike” ukaże się pod alternatywnym tytułem “The Furious Sandstorm”. Tytułem roboczym był natomiast “Project X-Traction”. Na razie nic nie wiadomo o dystrybucji w Polsce.

W filmie, którego reżyserem jest Scott Waugh (“Siła przetrwania”, “Need for Speed”), a scenarzystą Arash Amel (“Wrobiony”, “Prywatna wojna”) występują między innymi Pilou Asbæk (“Uncharted”), Zhenwei Wang (“Karate Kid”), Max Huang, Minghao Hou i Amadeus Serafini. Zwiastun filmu wygląda ekscytująco i budzi skojarzenia zarówno z “Godzinami szczytu”, jak i… serią “Mad Max”.

John Cena powrócił jako Jakob w niedawnej, 10. odsłonie serii “Szybcy i wściekli”, a wkrótce zobaczymy go w produkcjach “The Janson Directive”, “Heads of State” czy “Ricky Stanicky”. Z kolei Jackie Chan pojawił się ostatnio w innej komedii sensacyjnej – “Ride On” w reżyserii Larry’ego Yanga.

Previous Article
Nosferatu Remake

Ukończono zdjęcia do "Nosferatu" Roberta Eggersa

Next Article
Thread: An Insidious Tale

Powstanie spin-off "Naznaczonego" z Kumailem Nanjianim w roli głównej

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share