Olga Kurylenko gwiazdą nowego thrillera typu home invasion

Misdirection Olga Kurylenko
Misdirection Olga Kurylenko w obsadzie filmu / Foto: YouTube – BAFTA Guru

Dopiero widzieliśmy ją w hitowym filmie akcji Netfliksa “Tyler Rake 2”, a już powraca z nowym projektem. Ukraińska aktorka Olga Kurylenko, która od lat robi zawrotną karierę w Hollywood, zagra główną rolę w thrillerze “Misdirection”. Będzie to dreszczowiec typu home invasion, w stylu takich produkcji jak “Najście” czy “Nieznajomi” z Liv Tyler.

Misdirection Olga Kurylenko gwiazdą thrillera typu home invasion

Olga Kurylenko i Oliver Trevena wystąpią w “Misdirection” jako pewna zdesperowana para, Jason i Sara, która, próbując spłacić dług mafii, dokonuje serii ryzykownych włamań do domów. Bohaterowie chcą okraść pewnego przypadkowego mężczyznę. W ten sposób stają się uczestnikami “zabawy” w kota i myszkę. Role się odwracają, a łowcy stają się zwierzyną łowną…

Kurylenko zagrała między innymi w “007 Quantum of Solace” u boku Daniela Craiga, a także w “Niepamięci”, “Hitmanie” czy “7 psychopatach”. W przyszłym roku zobaczymy ją w marvelowskiej superprodukcji “Thunderbolts” jako Antonię Dreykov alias Taskmaster. Grający jej partnera Trevena ma w swoim dorobku takie tytuły jak “Przerwany lot”, “Na podsłuchu”, “Kryptonim Anioł” czy “Rozegraj to na luzie”.

Poza Treveną i Kurylenko w thrillerze “Misdirection” pojawi się jeszcze Armand Assante – aktor charakterystyczny, zdobywca nagrody Emmy za udział w filmie telewizyjnym “Gotti” z 1996 roku. Scenariusz dreszczowca napisała Lacy McClory (“The Barista”), a reżyserem jest Kevin Lewis (“Niewesołe miasteczko”, “Malibu Spring Break”). Lewis powiedział w oficjalnym oświadczeniu prasowym:

“Jestem w siódmym niebie, że mogę współpracować z Olgą, Armandem i Oliverem, a także z innymi niezwykle utalentowanymi członkami naszej ekipy realizacyjnej. To będzie konkretny, wbijający w fotel thriller, który przysporzy mnóstwo rozrywki widzom dookoła świata.”

Producentami “Misdirection” są Trevena, Jeremy Kulyk, George Lee i Marcus Englefield. Nie wiadomo, kiedy dreszczowiec ukaże się na ekranach kinowych.

Previous Article
O psie który jeździł koleją Zwiastun

"O psie, który jeździł koleją" - data premiery, zwiastun, opis fabuły

Next Article
Dreamin' Wild Zwiastun

"Dreamin' Wild" - zwiastun dramatu muzycznego z Caseyem Affleckiem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share