Pedro Pascal w nowym filmie Ethana Coena – zwiastun “Drive-Away Dolls”

Drive-Away Dolls Zwiastun
Drive-Away Dolls Zwiastun filmu z Pedro Pascalem / Foto: Focus Features

Pedro Pascal (“The Last of Us”), Matt Damon (“Buntownik z wyboru”) i Colman Domingo (“Candyman”, “Fear the Walking Dead”) są gwiazdami komedii “Drive-Away Dolls”. Film w konwencji kina drogi przygotował Ethan Coen – tak, z tych Coenów; współtwórca “Fargo” i oscarowego “To nie jest kraj dla starych ludzi”. Zobaczcie zwiastun – premiera filmu już na jesieni 2023.

Drive-Away Dolls Zwiastun komedii z Pedro Pascalem i Mattem Damonem

Główną bohaterką komedii “Drive-Away Dolls” jest Jamie (Margaret Qualley), dzika i wolna jak ptak dziewczyna, która właśnie przeżywa rozstanie z partnerką – kolejne w swym życiu. Szukając nowego celu w życiu, Jamie wyrusza w szaloną podróż do Tallahassee – towarzyszy jej przyjaciółka Marian (Geraldine Viswanathan), dużo poważniejsza niż ona sama. Samochodowa wycieczka zamienia się w walkę z czasem, gdy bohaterkom zaczynają deptać po piętach kryminaliści, spotkani po drodze.

Nie wiemy jeszcze, kogo zagrał w filmie Pedro Pascal, ale sam zwiastun wygląda szalenie ciekawie – pełen pstrokatych kolorów, neonowego oświetlenia i po prostu nieokiełznanego wariactwa. To może być jeden z przebojów kinowych tegorocznej jesieni.

Ethan Coen opracował scenariusz filmu wraz z żoną, Tricią Cooke. Początkowo film nosił tytuł “Drive-Away Dykes”, gdzie słowo dykes w slangu anglojęzycznych oznacza wulgarnie: lesby. Jest to więc lesbijska komedia z wątkiem podróży samochodowej. W filmie szalona imprezowiczka jeździ po Stanach Zjednoczonych wspólnie ze swoją koleżanką-nudziarą. Dziewczyny przeżywają różne przygody, odwiedzając przydrożne bary.

Za realizację “Drive-Away Dykes” odpowiada wytwórnia Focus Features. Projekt “Drive-Away Dykes” pomyślany został jako hołd dla Russa Meyera – amerykańskiego reżysera, twórcy kina sexploitation i takich pozycji, jak “Szybciej koteczku! Zabij! Zabij!”, “Lisica” czy “Poza doliną lalek”. Meyer słynął z zamiłowania do kampowej estetyki. W przeszłości z filmem wiązano Chloë Sevigny, Christinę Applegate, Holly Hunter i Selmę Blair.

Ostatecznie żadna z tych czterech gwiazd nie pojawia się w “Drive-Away Dykes”. Zamiast tego obsadę zasilają Pedro Pascal, Matt Damon, Colman Domingo, Margaret Qualley (“Pewnego razu… w Hollywood”), Geraldine Viswanathan (“Strażnicy cnoty”), Beanie Feldstein (“Lady Bird”), Joey Slotnick i Bill Camp. Premiera komedii została zaplanowana na 22 września 2023 roku.

Previous Article
Dumb Money Zwiastun

"Dumb Money" - zwiastun komediodramatu z Sethem Rogenem

Next Article
Wrooklyn Zoo

Nowy film twórcy "Ślepnąc od świateł" w przygotowaniu. W obsadzie Frycz i Eleryk

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share