Koniec zdjęć do “Jokera 2”. Nowe fotosy z Gagą i Phoeniksem

Joker: Folie à Deux
Joker: Folie à Deux – koniec zdjęć do filmu / Foto: Warner Bros., DC Films, Village Roadshow

Na planie zdjęciowym filmu “Joker: Folie à Deux” padł ostatni klaps. Okres zdjęć został oficjalnie zakończony i z tej okazji reżyser, Todd Phillips, pokazał na Instagramie dwa nowe fotosy promujące kontynuację. Przedstawiają one Harley Quinn (Lady Gaga) oraz tytułowego Jokera (Joaquin Phoenix). Kiedy premiera “Jokera 2”?

Joker: Folie à Deux – ukończono prace na planie zdjęciowym

Zarówno Harley, jak i Jokera widzimy w mocnym, “klaunowym” makijażu. Post Phillipsa na Instagramie zdobył dotąd 220 tys. polubień i został skomentowany między innymi przez Xaviera Dolana, Eliego Rotha czy Salvatore’a Esposito. Phillips podziękował ekipie realizacyjnej i obsadzie za wysiłkową pracę i ogłosił, że sequel poddany zostanie teraz pracom montażowym – rozpoczyna się postprodukcja.

Joaquin Phoenix powraca w sequelu jako Joker alias Arthur Fleck – chory umysłowo, ubogi mężczyzna, który dokonuje serii zbrodni w przebraniu klauna. Rola w pierwszym “Jokerze” przyniosła mu Nagrodę Akademii Filmowej. Poza Phoeniksem w sequelu zobaczymy również: Zazie Beetz jako Sophie Dumon, Brendana Gleesona, Catherine Keener, Jacoba Loflanda oraz Harry’ego Lawteya. Gaga wciela się w ikoniczną Harley Quinn.

Folie à deux – francuskojęzyczny zwrot z tytułu – odnosi się do terminu z zakresu psychiatrii i oznacza stan, w którym osoba przebywająca z chorym zaczyna bezkrytycznie oceniać jego paranoję. To tak zwany obłęd udzielony lub indukowany. Premiera “Jokera 2” odbędzie się w październiku przyszłego roku.

Previous Article
Szkoła uwodzenia Serial

"Szkoła uwodzenia" wraca jako serial. Nowy projekt studia Amazon

Next Article
They Listen

Nowy horror studia Blumhouse, a w nim m.in. Wyatt Lindner i John Cho

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share