Koniec zdjęć do “Jokera 2”. Nowe fotosy z Gagą i Phoeniksem

Joker: Folie à Deux
Joker: Folie à Deux – koniec zdjęć do filmu / Foto: Warner Bros., DC Films, Village Roadshow

Na planie zdjęciowym filmu “Joker: Folie à Deux” padł ostatni klaps. Okres zdjęć został oficjalnie zakończony i z tej okazji reżyser, Todd Phillips, pokazał na Instagramie dwa nowe fotosy promujące kontynuację. Przedstawiają one Harley Quinn (Lady Gaga) oraz tytułowego Jokera (Joaquin Phoenix). Kiedy premiera “Jokera 2”?

Joker: Folie à Deux – ukończono prace na planie zdjęciowym

Zarówno Harley, jak i Jokera widzimy w mocnym, “klaunowym” makijażu. Post Phillipsa na Instagramie zdobył dotąd 220 tys. polubień i został skomentowany między innymi przez Xaviera Dolana, Eliego Rotha czy Salvatore’a Esposito. Phillips podziękował ekipie realizacyjnej i obsadzie za wysiłkową pracę i ogłosił, że sequel poddany zostanie teraz pracom montażowym – rozpoczyna się postprodukcja.

Joaquin Phoenix powraca w sequelu jako Joker alias Arthur Fleck – chory umysłowo, ubogi mężczyzna, który dokonuje serii zbrodni w przebraniu klauna. Rola w pierwszym “Jokerze” przyniosła mu Nagrodę Akademii Filmowej. Poza Phoeniksem w sequelu zobaczymy również: Zazie Beetz jako Sophie Dumon, Brendana Gleesona, Catherine Keener, Jacoba Loflanda oraz Harry’ego Lawteya. Gaga wciela się w ikoniczną Harley Quinn.

Folie à deux – francuskojęzyczny zwrot z tytułu – odnosi się do terminu z zakresu psychiatrii i oznacza stan, w którym osoba przebywająca z chorym zaczyna bezkrytycznie oceniać jego paranoję. To tak zwany obłęd udzielony lub indukowany. Premiera “Jokera 2” odbędzie się w październiku przyszłego roku.

Previous Article
Szkoła uwodzenia Serial

"Szkoła uwodzenia" wraca jako serial. Nowy projekt studia Amazon

Next Article
They Listen

Nowy horror studia Blumhouse, a w nim m.in. Wyatt Lindner i John Cho

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share