“Clock”: zwiastun horroru z gwiazdą “Glee”, Dianną Agron

Clock Zwiastun
Clock Zwiastun filmu / Foto: Hulu, 20th Digital Studio

Poznaliśmy ją jako cheerleaderkę Quinn Fabray w hitowym serialu Ryana Murphy’ego “Glee”. Pojawiła się w ponad siedemdziesięciu odcinkach telewizyjnego przeboju. Teraz Dianna Agron, o której mowa, wraca z rolą główną w horrorze “Clock”. Film grozy ukaże się na platformie streamingowej Hulu w przyszłym miesiącu. Zobaczcie przerażający zwiastun.

Clock Zwiastun filmu grozy z Dianną Agron

“Clock” to historia kobiety, która przez presję społeczeństwa daje sobie wmówić, że “musi” zostać matką. Niestety, zegar biologiczny Elli wydaje się nie działać jak powinien. Bohaterka oddaje się w ręce doktor Elizabeth Simmons, która pracuje w klinice zajmującej się leczeniem bezpłodności i prowadzi eksperymentalne zabiegi. Czy może wyniknąć z tego coś dobrego?

Dianna Agron (“Burleska”), wciela się w Ellę, a Melora Hardin (“Transrodzic”) – w doktor Simmons. Jay Ali (“Daredevil”) pojawia się jako mąż głównej bohaterki, Aidan, a Saul Rubinek (“Ballada o Busterze Scruggsie”) gra ojca kobiety, Josepha. Zobaczcie zwiastun filmu grozy od Hulu.

Obsadę aktorską zasilają również Alexis Jacknow, Grace Porter, Isabelle Du, Kat Steffens, Stefan Sims, Nikita Patel, Murphee Bloom i Rosa Gilmore. Film “Clock” wyreżyserowała, na podstawie własnego scenariusza, Alexis Jacknow. W przeszłości była ona nominowana do Nagrody Gildii Scenarzystów Amerykańskich za fabułę do serialu “Love Daily”. Producentem “Clock” jest Leal Naim, a producentami wykonawczymi są David Brooks, Jenna Cavelle i Arbi Pedrossian.

Premiera horroru na platformie Hulu już 28 kwietnia 2023. Pod koniec marca obraz miał premierę podczas Overlook Film Festival w USA.

Czytaj też: “Crystal Lake” – kiedy możemy spodziewać się premiery serialu o Jasonie Voorheesie?

Previous Article
Tajna inwazja Zwiastun

Zwiastun serialu Marvela "Tajna inwazja" z Samuelem L. Jacksonem

Next Article
Szybcy i wściekli 10 Zwiastun

Najnowszy zwiastun "Szybkich i wściekłych 10" wjechał do sieci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share