Toni Collette jako królowa mafijna z przypadku. Zwiastun komedii “Mafia Mamma”

Mafia Mamma Zwiastun
Mafia Mamma Zwiastun komedii z Toni Collette i Monicą Bellucci / Foto: Bleecker Street, Idea(L), Monolith

To może być jedna z najzabawniejszych komedii zbliżającej się wiosny. Nadchodząca komedia kryminalna “Mafia Mamma” przeniesie widzów do Wiecznego Miasta – Rzymu – gdzie rozegra się gangsterska intryga. W filmie Toni Collette zagra gospodynię domową, która z dnia na dzień staje się… szefową mafijną. W obsadzie także Monica Bellucci.

Mafia Mamma Zwiastun komedii kryminalnej z Toni Collette

— Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej! (opis fabuły: Monolith Films)

Monica Bellucci towarzyszy Toni Collette na ekranie, grając urodziwą Biancę – która nauczy Amerykankę, jak być matką chrzestną z prawdziwego zdarzenia. Ten gwiazdorski duet z pewnością nie rozczaruje widzów w kinach. Na polskich ekranach “Mafia Mamma” zadebiutuje już 26 maja 2023 – w Dzień Matki. Zobaczcie zwiastun.

Rolę ekranowego męża Collette zagrał Rob Huebel (“Spadkobiercy”, “Stary, kocham cię”), a obsadę aktorską zasilają również Sophia Nomvete, Giulio Corso, Francesco Mastroianni, Alfonso Perugini, Eduardo Scarpetta, Tim Daish i Tommy Rodger. Reżyserią komedii kryminalnej zajęła się Catherine Hardwicke – twórczyni “Zmierzchu”, “Dziewczyny w czerwonej pelerynie” oraz “Trzynastki” – a scenariusz to dzieło J. Michaela Feldmana (“Średniaki”) i Debbie Jhoon (“Young & Hungry”).

Materiały do filmu powstawały w słonecznym Bracciano, a film na pewno wprowadzi widzów w przedwakacyjną atmosferę. Dystrybucją w Polsce zajmie się Monolith, a za granicą – Bleecker Street.

Źródło: Materiały nadesłane – Monolith Films

Previous Article
The Better Liar Daisy Ridley

Daisy Ridley w serialu Prime Video o drogocennym spadku

Next Article
Schitt's Creek

Eugene Levy o przyszłości uwielbianego "Schitt's Creek". Będą nowe odcinki?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share