“Puchatek: Krew i miód” – zwiastun filmu. Kubuś wbije widzom nóż prosto w serce

Puchatek: Krew i miód Zwiastun
Puchatek: Krew i miód Zwiastun / Foto: Monolith, Jagged Edge Prod., ITN

“Puchatek: Krew i miód” – na ten tytuł ostrzą swoje kły smakosze niesztampowych horrorów klasy “B”. Zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora, Monolith Films, slasher o Kubusiu Puchatku rozpruje kina już 31 marca 2023. Właśnie ukazał się oficjalny polski zwiastun. Jedno jest pewne: ten horror trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć, że w ogóle powstał.

Puchatek: Krew i miód Zwiastun zaskakującego horroru

W filmie “Puchatek: Krew i miód” ukochani bohaterowie z naszego dzieciństwa, porzuceni przez Krzysia, pałają chęcią mordu. Historia dzieje się wiele lat po tym, jak Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów, by rozpocząć dorosłe życie. Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. (opis fabuły: Monolith)

“Puchatek: Krew i miód” to adaptacja serii książek Alana Alexandra Milne’a – tyle tylko, że w luźnej, horrorowej wersji. W minionym roku świat stworzony przez Milne’a trafił do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich. Reżyserem “Krwi i miodu” jest Rhys Frake-Waterfield; w obsadzie m.in. Nikolai Leon, Maria Taylor, Natasha Rose Mills, Craig David Dowsett oraz Amber Doig-Thorne.

Polski dystrybutor podkreśla, że film wbije nóż prosto w serce tym, którzy wychowali się na sielankowej przyjaźni Krzysia z Puchatkiem. Producent Scott Jeffrey o postaci tytułowej:

— Prawdziwym wyzwaniem dla nas było stworzenie postaci Puchatka. Nie chcieliśmy, by aktor grał w masce na twarzy, tylko postanowiliśmy przygotować specjalny kostium. Wymyśliliśmy, by Puchatek był pół-niedźwiedziem, a pół-człowiekiem. Ostatecznie jesteśmy zadowoleni z efektu, który udało nam się osiągnąć.

Film miał już premierę m.in. w USA, Kanadzie i Meksyku, a w Polsce ukaże się 31 marca.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Extrapolations Zwiastun

"Extrapolations" - zwiastun serialu ze Streep, Schwimmerem i Maguire'em

Next Article
Poker Face Sezon 2

"Poker Face": serial z Natashą Lyonne doczeka się 2. sezonu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share