“Puchatek: Krew i miód” – zwiastun filmu. Kubuś wbije widzom nóż prosto w serce

Puchatek: Krew i miód Zwiastun
Puchatek: Krew i miód Zwiastun / Foto: Monolith, Jagged Edge Prod., ITN

“Puchatek: Krew i miód” – na ten tytuł ostrzą swoje kły smakosze niesztampowych horrorów klasy “B”. Zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora, Monolith Films, slasher o Kubusiu Puchatku rozpruje kina już 31 marca 2023. Właśnie ukazał się oficjalny polski zwiastun. Jedno jest pewne: ten horror trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć, że w ogóle powstał.

Puchatek: Krew i miód Zwiastun zaskakującego horroru

W filmie “Puchatek: Krew i miód” ukochani bohaterowie z naszego dzieciństwa, porzuceni przez Krzysia, pałają chęcią mordu. Historia dzieje się wiele lat po tym, jak Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów, by rozpocząć dorosłe życie. Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. (opis fabuły: Monolith)

“Puchatek: Krew i miód” to adaptacja serii książek Alana Alexandra Milne’a – tyle tylko, że w luźnej, horrorowej wersji. W minionym roku świat stworzony przez Milne’a trafił do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich. Reżyserem “Krwi i miodu” jest Rhys Frake-Waterfield; w obsadzie m.in. Nikolai Leon, Maria Taylor, Natasha Rose Mills, Craig David Dowsett oraz Amber Doig-Thorne.

Polski dystrybutor podkreśla, że film wbije nóż prosto w serce tym, którzy wychowali się na sielankowej przyjaźni Krzysia z Puchatkiem. Producent Scott Jeffrey o postaci tytułowej:

— Prawdziwym wyzwaniem dla nas było stworzenie postaci Puchatka. Nie chcieliśmy, by aktor grał w masce na twarzy, tylko postanowiliśmy przygotować specjalny kostium. Wymyśliliśmy, by Puchatek był pół-niedźwiedziem, a pół-człowiekiem. Ostatecznie jesteśmy zadowoleni z efektu, który udało nam się osiągnąć.

Film miał już premierę m.in. w USA, Kanadzie i Meksyku, a w Polsce ukaże się 31 marca.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Extrapolations Zwiastun

"Extrapolations" - zwiastun serialu ze Streep, Schwimmerem i Maguire'em

Next Article
Poker Face Sezon 2

"Poker Face": serial z Natashą Lyonne doczeka się 2. sezonu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share