Emma Stone wystąpi w nowym filmie Ariego Astera, twórcy “Midsommar”

Emma Stone
Emma Stone zagra w horrorze Ariego Astera / Foto: Wikimedia Commons

Emma Stone podejmie próbę przedefiniowania swojej kariery. Aktorka znana z takich produkcji jak “Faworyta” czy “Cruella” została zaangażowana do nowego projektu Ariego Astera. Będzie to kolejny horror od twórcy cenionych pozycji – “Midsommar. W biały dzień” oraz “Dziedzictwo. Hereditary”.

Emma Stone gwiazdą nowego horroru Ariego Astera

“Dziedzictwo” i “Midsommar” były filmami, które spotkały się ze znakomitym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Na oba horrory spłynął też deszcz nagród. Drugi z nich miał premierę w 2019 roku i od tego czasu Ari Aster każe czekać swoim fanom na kolejny projekt – a fanów z pewnością nie brakuje. Wiosną tego roku ukaże się wreszcie nowość od reżysera – multigatunkowy obraz “Beau is Afraid”, z Joaquinem Phoeniksem (“Joker”) w roli głównej.

Na tym jednak nie koniec i Aster już teraz szykuje dalsze niespodzianki. Właśnie dowiedzieliśmy się, że reżyser zaczął prace preprodukcyjne nad swym następnym, czwartym filmem pełnometrażowym. Nie ma on obecnie tytułu i funkcjonuje oficjalnie jako “Untitled Ari Aster Project”. Pod taką nazwą wprowadzono go do bazy serwisu “Production Weekly”.

Ze strony dowiadujemy się, że film znajduje się na etapie “aktywnych przygotowań”, a za jego realizację odpowiedzialne będzie studio A24 (z którym Aster współpracował w przeszłości). Aster będzie też scenarzystą widowiska, a do współpracy ponownie zaprosił producenta Larsa Knudsena. “Production Weekly” potwierdza, że głównymi gwiazdami filmu będą Emma Stone oraz Christopher Abbott.

Stone zagrała niedawno w krótkim metrażu “Vlihi” Yórgosa Lánthimosa, a także w hitowej komedii kryminalnej “Cruella”. Abbott grał w filmach “Czarny niedźwiedź” (z Aubrey Plazą) oraz “Possessor” (z Andreą Riseborough), a niebawem zobaczymy go w superbohaterskim widowisku “Kraven the Hunter”. Na razie nie wiadomo jeszcze, jacy inni aktorzy pojawią się w nadchodzącym, niezatytułowanym jeszcze filmie Ariego Astera.

Warto dodać, że cała trójka – Stone, Aster i Abbott – widziana była na przyjęciu noworocznym, które wyprawił Robert Pattinson (zdjęcia poniżej).

Za reżyserię “Dziedzictwa. Hereditary” Ari Aster był nominowany do prestiżowej nagrody Independent Spirit. Ma też na koncie dwie nominacje do statuetki Gotham.

Previous Article
Theo James jako George Michael

Powstanie filmowa biografia George'a Michaela. Theo James w roli głównej?

Next Article
Catherine Zeta-Jones Najlepsze filmy

Catherine Zeta-Jones – biografia aktorki, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share