Robert Makłowicz gwiazdą nowego “Asteriksa i Obeliksa”. Kogo zagra?

Robert Makłowicz gwiazdą Asteriksa i Obeliksa
Robert Makłowicz gwiazdą Asteriksa i Obeliksa / Foto: Kanał “Robert Makłowicz” na YouTubie

“Asteriks i Obeliks: Imperium smoka” – na ten film czekają miłośnicy komediowego kina przygodowego dookoła świata. Projekt w reżyserii Guillaume’a Canet z Marion Cotillard i Vincentem Casselem w obsadzie doczeka się swojej polskiej premiery już w przyszłym miesiącu. W międzyczasie ujawniono kolejne nazwisko, które zasiliło polską ekipę dubbingową. Nie uwierzycie, kto podłoży głos pod jednego z bohaterów. Dystrybucją filmu w Polsce zajmie się Kino Świat.

Robert Makłowicz gwiazdą Asteriksa i Obeliksa. Krytyk kulinarny podłożył swój głos w nowym filmie z serii

Asteriks i Obeliks zmagali się już z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Teraz, w piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. Główne role w opowieści odegrają Guillaume Canet i Gilles Lellouche, a na ich drodze ponownie staną: władca Rzymu oraz królowa Egiptu, w których wcielili się odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard. W filmie nie zabraknie również sportowego ducha rodem z Olimpiady, który zapewni gościnny udział piłkarskiej legendy – Zlatana Ibrahimovica.

W najnowszej odsłonie kultowego filmu o najsłynniejszych Galach świata głosu użyczy Robert Makłowicz, dowcipny i charyzmatyczny dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny oraz podróżnik, uwielbiany przez wszystkich Polaków.

Na razie nie wiemy jeszcze, jacy inni aktorzy podłożą głos w polskiej wersji językowej filmu “Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. W poprzedniej części cyklu (“W służbie Jej Królewskiej Mości”, 2012) Obeliksa zagrał Wiktor Zborowski, a głosem Asteriksa był Tomasz Borkowski.

W przeszłości Makłowicz grał epizody w filmach “Lejdis” oraz “Kup teraz”. Premiera komedii w Polsce przypada na 10 lutego 2023. Przeczytajcie oficjalny opis fabuły:

– Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Fu Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść.

Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa – Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

Źródło: Kino Świat – informacje nadesłane

Previous Article
Opętanie Mike Flanagan

Twórca hitów Netfliksa chwali horror polskiego reżysera

Next Article
Velma Serial HBO Max

"Scooby-Doo" w wersji "woke": nie ma Scooby'ego, Velma to Hinduska, Kudłaty jest czarny

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share