Hugh Grant u boku Kate Winslet w nowym serialu HBO

The Palace Hugh Grant
The Palace Hugh Grant dołącza do obsady / Foto: Wikimedia Comm.

Hugh Grant jest kolejnym supergwiazdorem, który pojawi się w serialu limitowanym stacji HBO pt. “The Palace”. Były brytyjski idol płci pięknej zagra w nowej produkcji telewizyjnego giganta u boku Kate Winslet. W przeszłości pojawił się wraz z inną pięknością, Nicole Kidman, w serialu HBO “Od nowa”.

The Palace Hugh Grant w obsadzie serialu stacji HBO

Wiadomo, że Hugh Grant wystąpi w serialu w roli gościnnej. Serial będzie toczył się w tytułowym pałacu, w czasach reżimu autorytarnego. Władza zaczyna się chwiać, a życie bohaterów staje się niepewne. Szczegóły fabularne i zarys charakterologiczny bohaterów są trzymane w tajemnicy.

Warto zaznaczyć, że Grant wystąpił już w innej produkcji HBO – serialowym thrillerze “Od nowa” wspólnie z Nicole Kidman, Édgarem Ramírezem i Lily Rabe. Zagrał męża terapeutki, której życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami. Za swoją kreację był nominowany do Złotego Globu, nagrody Emmy i Satelity.

Z projektem “The Palace” wiązani są obecnie także Kate Winslet (“Titanic”), Matthias Schoenaerts (“The Old Guard”) oraz aktorka charakterystyczna Andrea Riseborough (“Birdman”, “Possessor”). Wśród twórców nowego projektu HBO znajdują się między innymi Will Tracy (twórca “Sukcesji”), Stephen Frears (“Niebezpieczne związki”) oraz Frank Rich – producent serialu “Figurantka”.

Grant i Winslet zagrali wcześniej razem w filmie kostiumowym “Rozważna i romantyczna” Anga Lee (1995), który adaptował powieść Jane Austen.

Dorobek aktorski Hugh Granta zamyka “Glass Onion: Film z serii ‘Na noże'” – gwiazdorsko obsadzona komedia kryminalna Netfliksa z udziałem Daniela Craiga, Edwarda Nortona, Leslie’ego Odoma Jr. i Kate Hudson.

Previous Article
M3GAN Zwiastun

Zwiastun horroru "M3GAN" od wytwórni Blumhouse

Next Article
Cassandro Gael García Bernal

Gael García Bernal jako "Liberace świata wrestlingu" w filmie Prime Video

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share