Taylor Kitsch w serialu Netfliksa o narodzinach amerykańskiego Zachodu

American Primeval Taylor Kitsch
American Primeval Taylor Kitsch zagra w serialu Netflixa / Foto: Wikimedia Comm.

Taylor Kitsch (“Ocalony”, “John Carter”) zagra w serialu platformy Netflix “American Primeval”, z akcją osadzoną na Zachodzie Stanów Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja ukaże się w serwisie giganta streamingowego. Przeczytajcie pierwszy opis fabuły.

American Primeval Taylor Kitsch w obsadzie nowego serialu Netflixa

Serial ma stanowić opowieść o narodzinach amerykańskiego Zachodu. W serialu przytoczona zostanie opowieść o brutalnym zderzeniu zupełnie różnych kultur, a także społeczności i wyznań religijnych. Bohaterowie będą walczyć o kontrolę nad zupełnie nowym światem; w toku tej walki mogą nawet ponieść śmierć. Walczą o ziemię, która – jak wierzą – może okazać się ich przeznaczeniem.

Taylor Kitsch zagra w serialu Isaaca – mężczyznę przepracowującego traumę, który chce zwalczyć swoje wewnętrzne demony. Szuka też powodu, by w ogóle żyć w świecie pełnym brutalności, nieszczęścia i okrucieństw. Będzie to miniserial liczący zaledwie sześć odcinków (około godzinnych).

Kto napisze scenariusze kolejnych epizodów? Na to stanowisko wybrany został Mark L. Smith. Ma on w swoim dorobku fabuły do takich pozycji jak “Niebo o północy”, “Operacja Overlord”, “Motel” czy wreszcie “Zjawa”. Ostatnia z produkcji zdobyła trzy Oscary, w tym za rolę Leonardo DiCaprio.

Reżyser “American Primeval”, Peter Berg, pracuje obecnie nad “Hancockiem 2”, a w przeszłości nakręcił czy “Dzień patriotów”, “Battleship: Bitwę o Ziemię” czy “Żywioł. Deepwater Horizon”.

Previous Article
The Black Demon Josh Lucas

Twórca ostatniego "Rambo" nakręcił film o walce z prehistorycznym rekinem

Next Article
Bielmo Zwiastun

Oficjalny zwiastun filmu Netfliksa "Bielmo" z Christianem Bale'em

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share