Eddie Murphy i Jonah Hill w zwiastunie filmu Netfliksa “My i wy”

My i wy Zwiastun
My i wy Zwiastun komedii / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Jonah Hill, Eddie Murphy i wielki konflikt – to nie może się nie udać. Netflix zaprezentował zwiastun (a właściwie teaser) nadchodzącej komedii “My i wy” w reżyserii Kenyi Barrisa. Film z udziałem ikon amerykańskiej komedii zaliczy premierę już w styczniu przyszłego roku. To może być jedna z zabawniejszych nowości w ofercie giganta streamingowego.

My i wy Zwiastun komedii Netflixa z Murphym i Hillem

W przekomicznym teaserze przyglądamy się spotkaniu w restauracji. Jonah Hill gra przyszłego męża czarnoskórej kobiety granej przez Lauren London. Odbywa spotkanie z jej rodzicami – ojca gra Eddie Murphy. Młody mężczyzna grzęźnie w bardzo kłopotliwej pogawędce, podczas której opowiada między innymi o życiu erotycznym córki Murphy’ego i nazywa Malcolma X “najwybitniejszym człowiekiem świata”, żeby zaimponować przyszłym teściom. Klip jest pierwszą zapowiedzią wideo filmu “My i wy” (ang. “You People”).

Czytaj też: Nareszcie! Ruszają zdjęcia do “Gliniarza z Beverly Hills 4” z Eddie’em Murphym

Film “My i wy” opowie o świeżo upieczonej parze, która uczy się miłości we współczesnej Ameryce. Komedia ma poruszać takie kwestie, jak dynamika rodzinna, różnice międzypokoleniowe, oczekiwania społeczne oraz zderzenia dwóch różnych kultur. Parę grają Hill i London, rodziców dziewczyny – Murphy i Nia Long, a rodziców chłopaka – David Duchovny oraz Julia Louis-Dreyfus.

W obsadzie znajdują się także Rhea Perlman, Andrea Savage, Bryan Greenberg, Mike Epps, Molly Gordon, La La Anthony, Deon Cole, Andrew Schulz, Sam Jay, Jordan Firstman i Yung Miami. Reżyserem jest Kenya Barris, który pracował między innymi przy serialach “Czarno to widzę” i “Grown-ish” oraz przy filmach “Laski na gigancie” i “Shaft”. Scenariusz napisali wspólnie Barris i Jonah Hill. Hill jest też producentem komedii.

Produkcja ukaże się na platformie Netflix już 23 stycznia 2023 roku. Film został zrealizowany dzięki wytwórniom Khalabo Ink Society, Strong Baby i Misher Films; druga z nich należy do Jonah Hilla.

Previous Article
Kirstie Alley nie żyje

Kirstie Alley nie żyje. Zmarła gwiazda serii "I kto to mówi"

Next Article
Filip Zwiastun filmu

Zwiastun nagradzanego dramatu "Filip" z udziałem Więckiewicza i Kulma Jr.

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share