Logan Marshall-Green gwiazdą komediodramatu Davida Duchovny’ego

Bucky F*cking Dent Logan Marshall-Green
Bucky F*cking Dent Logan Marshall-Green w obsadzie filmu / Foto: YouTube

Logan Marshall-Green (“Wtargnięcie”, “Ulepszenie”) wystąpi w nowym filmie Davida Duchovny’ego. Zgadza się – słynny telewizyjny agent Mulder jest też reżyserem i właśnie wraca ze swoim autorskim projektem. Tytuł to “Bucky F*cking Dent”, będzie to ekranizacja książki Duchovny’ego.

Bucky F*cking Dent Logan Marshall-Green w obsadzie nowego filmu Davida Duchovny’ego

Akcja filmu “Bucky F*cking Dent” toczy się w Nowym Jorku w 1978 roku. Bohater, trzydziestoletni Ted, zamieszkuje ze swoim ojcem Martym (tę rolę gra David Duchovny), który chce nadrobić stracony czas i lepiej poznać syna. Mężczyzna choruje, a stan jego zdrowia pogarsza się zawsze, gdy ulubiona drużyna baseballowa przegrywa mecz. Ted postanawia wcielić w życie plan zwycięstwa Red Soxów, wierząc, że to podniesie ojca na duchu – i przywróci mu zdrowie.

Film będzie bazował na książce Duchovny’ego, który jest też scenarzystą. Ma to być komediodramat o wyjątkowej więzi, jaka połączyć może tylko ojca i syna. Poza Duchovnym i Marshallem-Greenem w filmie pojawią się także Ralph Rodriguez i Stephanie Beatriz – gwiazda sitcomu “Brooklyn 9-9” oraz “Przechowalni numer 12”. Zdjęcia do “Bucky F*cking Dent” zostały już ukończone; materiały kręcono w New Jersey.

Na razie nie wybrano jeszcze daty premiery filmu. W serwisie IMDb można znaleźć informację, że obraz ukaże się w okolicy 2024 roku w krajach arabskich. Za powstanie filmu odpowiedzialne jest studio Yale Productions.

Poprzedni pełny metraż Davida Duchovny’ego – “Głowa do góry” – miał premierę w 2004 roku. W komediodramacie wystąpili Robin Williams, Frank Langella, Anton Yelchin, Erykah Badu i Téa Leoni. Duchovny wyreżyserował też kilka odcinków seriali ze swoim udziałem – “Z archiwum X” oraz “Californication”.

Previous Article
Dżentelmeni Theo James

Theo James z rolą główną w serialowej wersji "Dżentelmenów"

Next Article
Stranger Things 5

"Stranger Things 5": Netflix ujawnił tytuł pierwszego odcinka

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share