Czy powstanie sequel “Uśmiechnij się”? Odpowiada reżyser, Parker Finn

Uśmiechnij się 2
Uśmiechnij się 2 – sequel w przygotowaniu? / Foto: Paramount

Horror “Uśmiechnij się” dopiero miał swoją premierę w kinach, a już teraz sporo mówi się o jego sequelu. Nic dziwnego: film zaliczył udany start komercyjny i na pewno wielokrotnie pomnoży jeszcze przychody, a recenzje są na razie bardzo pozytywne. Do tematu kontynuacji odniósł się reżyser Parker Finn.

Uśmiechnij się 2 – jakie są szanse, że sequel powstanie?

Finn udzielił niedawno wywiadu serwisowi ComicBook.com. Zdradził, że choć na razie przedstawiciele studia nie odezwali się do niego w sprawie sequela, jak najbardziej jest on możliwy. Finn chętnie przygotowałby projekt “Smile 2”, ale tylko wówczas, gdy będzie mógł nakręcić coś oryginalnego, a nie tzw. “powtórkę z rozrywki”. Oto, co powiedział w wywiadzie:

— Dla mnie, jako filmowca, “przeróbka” pierwszego filmu nie wchodzi w grę. Nie chcę kręcić tego samego, w ten sam sposób. W “Smile” ukazano świat pełen potencjału, w którym można opowiedzieć wiele historii. Chcę mieć pewność, że sequel będzie zaskakujący i świeży; taki, jakiego nikt nie będzie się spodziewał.

Bohaterka horroru “Uśmiechnij się”, doktor psychiatrii Rose Cotter, jest świadkiem dziwacznego i traumatyzującego wypadku z udziałem swojego pacjenta. Po tym zdarzeniu kobieta zaczyna doświadczać przerażających sytuacji, których nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić. Na domiar złego wizje prześladują tylko Rose. Górę nad jej życiem bierze poczucie paraliżującego strachu. Aby uciec z tej straszliwej, nowej rzeczywistości, Rose musi skonfrontować się ze swoją trudną przeszłością.

W filmie główną bohaterkę nawiedzają upiorne postacie o przerażającym, nieludzkim uśmiechu. Role główne w “Smile” grają Sosie Bacon, Kal Penn, Kyle Gallner i Caitlin Stasey. Obraz zarobił do tej pory około 44 mln dolarów w kinach – zaledwie tydzień po swojej premierze. W serwisie Rotten Tomatoes horror utrzymuje wynik 77 proc. pozytywnych recenzji.

Previous Article
Czarne okulary Premiera

"Czarne okulary" już wkrótce z premierą na Shudder

Next Article
Morgan Freeman Najlepsze filmy

Morgan Freeman – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share