Reese Witherspoon wyprodukuje feministyczną adaptację “Złotowłosej”

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon producentką filmu o Złotowłosej-feministce / Foto: Wikimedia Comm.

Gwiazda dużego ekranu Reese Witherspoon tym razem sprawdzi się w roli producentki. 46-latka planuje przygotować uwspółcześnioną wersję klasycznej bajki “Złotowłosa i trzy misie”, w której tytułowa bohaterka będzie feministką. Projekt powstanie dzięki jej wytwórni Hello Sunshine.

Reese Witherspoon wyprodukuje film o Złotowłosej-feministce

Film przedstawi Złotowłosą jako silną i niezależną kobietę, której nie są potrzebni mężczyźni – sama potrafi o siebie zadbać. Projekt powstanie przy współpracy Hello Sunshine z firmą Build-a-Bear, która zajmuje się tworzeniem contentu dla młodszych widzów. Claire Curley, jedna z producentek filmu, powiedziała: “Jesteśmy podekscytowani tą współpracą. Nadamy nową perspektywę ponadczasowej opowieści, która z pewnością zainspiruje młodą widownię.”

Reese Witherspoon także zajmie jedno ze stanowisk producenckich. Na razie nie wiadomo, czy zagra też jedną z ról aktorskich. Aktorka założyła swoją firmę Hello Sunshine w 2016 roku wspólnie z Sethem Rodskym. Zajmuje się ona produkcją obrazów filmowych i telewizyjnych. W niektórych grywa sama Witherspoon.

Portfolio Hello Sunshine zasilają takie tytuły jak “Dzika droga”, “Gorący pościg”, “Zaginiona dziewczyna”, “The Morning Show”, “Little Fires Everywhere” czy “Wielkie kłamstewka”. Sukcesem okazał się zwłaszcza ostatni serial. Witherspoon zagrała w nim wspólnie z Nicole Kidman i Meryl Streep. Za pracę przy serialu dostała wiele wyróżnień, m.in. jako producentka (w tym nagrodę Emmy).

Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się feministyczna adaptacja “Złotowłosej i trzech misiów”, nie ujawniono też obsady.

Previous Article
Eva Longoria

Eva Longoria dołącza do obsady komedii familijnej Disney+

Next Article
Martwe zło 4

Nowe, zakulisowe zdjęcie z "Martwego zła 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share