De Niro i Goldberg w obsadzie komedii “Inappropriate Behavior”

Inappropriate Behavior Rober De Niro
Inappropriate Behavior Robert De Niro dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

“Inappropriate Behavior” to tytuł nowej komedii utrzymanej w stylistyce kina drogi, która znajduje się na etapie przygotowań. Wkrótce na plan zdjęciowy wkroczą aktorzy – w filmie grają między innymi takie sławy jak Robert De Niro (“Taksówkarz”) i Whoopi Goldberg (“Zakonnica w przebraniu”).

Inappropriate Behavior Robert De Niro w obsadzie komedii z wątkiem podróży po USA

Bobby Cannavale (“Will i Grace”, “Dróżnik”) wystąpi w filmie jako Max Bernal – były scriptwriter komediowego, telewizyjnego show, który postanowił zostać stand-uperem. Niestety, ta ścieżka nie zaowocowała udaną karierą. Po serii porażek mężczyzna rozstaje się z żoną, Jeną (Rose Byrne) i zamieszkuje u ojca. Max “porywa” swojego synka – autystycznego 11-latka – i zabiera go w podróż samochodową po kraju.

Scenariusz filmu “Inappropriate Behavior” napisał Tony Spiridakis – twórca dramatu kryminalnego “Ostatnie słowo” (1995). Jest on też reżyserem. Spiridakis sam jest ojcem dziecka ze spektrum autyzmu i postanowił opowiedzieć o swoich codziennych doświadczeniach w filmie.

Obsadę komedii familijnej zasilają także znany z sitcomu “Biuro” Rainn Wilson, Joe Pacheco i William Fitzgerald, grający 11-letniego syna, Ezrę. Producentami filmu są Tony Goldwyn, William Horberg, Jon Kilik, Cannavale, Spiridakis i Howard Rosenman. De Niro wciela się w postać ojca głównego bohatera. Cannavale i Byrne prywatnie również są małżeństwem. Prace produkcyjne na planie mają wystartować pod koniec tego miesiąca.

Producent Tony Goldwyn jest aktorem nominowanym do Saturna za rolę w “Uwierz w ducha”.

Previous Article
Klątwa Bridge Hollow Zwiastun

Marlon Wayans w halloweenowej komedii Netfliksa

Next Article
Tobey Maguire Najlepsze filmy

Tobey Maguire – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share