Koniec “Opowieści podręcznej”. 6. sezon będzie finałem

Opowieść podręcznej Sezon 6
Opowieść podręcznej Sezon 6. potwierdzony / Foto: Hulu, MGM Television, The Littlefield Company

Mamy słodko-gorzkie doniesienia dla fanów “Opowieści podręcznej”. Serial produkcji Hulu został właśnie przedłużony na 6. sezon, ale jednocześnie poinformowano, że będzie stanowił on zakończenie tej historii. Informacje potwierdza serwis “The Hollywood Reporter”.

Opowieść podręcznej Sezon 6. będzie tym ostatnim

Choć sezon piąty nie miał jeszcze premiery, Hulu przedłużyło emisję “Opowieści podręcznej” na serię kolejną – szóstą. Showrunner i producent wykonawczy “The Handmaid’s Tale”, Bruce Miller, powiedział, że jest wdzięczny serwisowi VOD za tak długą emisję i jednocześnie cieszy się, że twórcy mogli opowiedzieć tę historię “na własnych warunkach”. “Opuszczanie kurtyny w taki sposób, w jaki chcesz, to naprawdę duży przywilej”, dodaje Miller.

Premiera piątego sezonu “Opowieści podręcznej” nastąpi już w przyszłym tygodniu – 14 września. O tym, kiedy zadebiutują odcinki serii finałowej, nic obecnie nie wiadomo. W nadchodzącej, piątej serii występują Elisabeth Moss, Max Minghella, Madeline Brewer, Samira Wiley, Yvonne Strahovski, Bradley Whitford, O-T Fagbenle, Ann Dowd, Amanda Brugel i Sam Jaeger.

Serial wyróżniono do tej pory piętnastoma nagrodami Emmy, w tym statuetką za najlepszy serial dramatyczny, przyznaną w 2017 roku. Tym samym laurem uhonorowano odtwórczynię roli głównej, Elisabeth Moss. “Opowieść podręcznej” to jedna z flagowych produkcji Hulu, która od początku swej emisji zbiera bardzo pozytywne recenzje krytyków. Pierwszy sezon utrzymuje wynik 94 proc. w serwisie Rotten Tomatoes.

Previous Article
Joker 2 Catherine Keener

Gwiazda "Uciekaj!", Catherine Keener, w obsadzie "Jokera 2"

Next Article
Chrzciny Zwiastun

Nowy zwiastun filmu "Chrzciny" - komedii obyczajowej z Figurą i Musiałowskim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share