Evan Peters jako Jeffrey Dahmer. Pierwsze zdjęcie z serialu Ryana Murphy’ego

Evan Peters jako Dahmer
Evan Peters jako Dahmer / Foto: Twitter; Ryan Murphy Prod., Netflix

Evan Peters – gwiazdor “American Horror Story” – zagra legendarnego seryjnego mordercę, Jeffreya Dahmera. Serial o życiu i zbrodniach Amerykanina przygotował Ryan Murphy, który wielokrotnie już współpracował z Petersem. Zobaczcie, jak aktor prezentuje się w tej mrocznej roli.

Evan Peters jako Dahmer – oficjalne zdjęcie z wizerunkiem postaci

Mamy dla Was pierwszą fotografię produkcyjną z serialu “Dahmer” oraz pierwszy, trwający zaledwie kilka sekund teaser. Nowe materiały dają wgląd w to, jak Evan Peters będzie prezentował się w roli tytułowego zbrodniarza. Jedno jest pewne – takiej metamorfozy nie spodziewał się nikt. Serial powstaje dla platformy streamingowej Netflix.

Serial “Dahmer” będzie liczył dziesięć odcinków, a jego akcja rozkłada się na lata od 60. do 90. W obsadzie, poza Petersem, pojawiają się także Richard Jenkins, Niecy Nash, Penelope Ann Miller, Shaun J. Brown, Nick A Fisher i Colin Ford.

Jeffrey Dahmer odpowiada za zamordowanie co najmniej siedemnastu chłopców i mężczyzn. Między 1978 a 1991 rokiem grasował na terenie Milwaukee w stanie Wisconsin. Był nekrofilem i kanibalem, a jego brutalne zbrodnie zaszokowały całą Amerykę. W 1992 roku trafił do więzienia – dostał karę szesnastokrotnego dożywocia. Jesienią 1994 r. został zamordowany w zakładzie karnym miasta Portage. Miał trzydzieści cztery lata. W 2017 roku postać Jeffreya Dahmera zagrał Ross Lynch. Dramat “Mój przyjaciel Dahmer” zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i zdobył nominację do nagrody za najlepszy film podczas festiwalu w Sitges.

Na razie nie wiadomo, kiedy serial Netfliksa będzie miał premierę, choć ponoć ma ona nastąpić jeszcze przed końcem 2022 roku.

Previous Article
Accident Man 2 Data premiery

Scott Adkins zapowiada swój nowy film - "Accident Man: Hitman's Holiday"

Next Article
Resident Evil Anulowany

"Resident Evil" Netfliksa anulowany. Odpowiedź Lance'a Reddicka

Related Posts
Total
0
Share