Jesse Eisenberg nakręci film w Polsce. To historia o traumie i Holokauście

A Real Pain Jesse Eisenberg
A Real Pain Jesse Eisenberg nakręci film w Warszawie / Foto: Wikimedia Commons

Jesse Eisenberg (“The Social Network”) przymierza się do realizacji swojego nowego, autorskiego filmu – będzie jego reżyserem i scenarzystą. Tytuł to “A Real Pain”, a zdjęcia do projektu będą kręcone w przyszłym roku – i tu uwaga – w Warszawie.

A Real Pain Jesse Eisenberg przyjedzie do Polski kręcić swój nowy film

Bohaterami filmu “A Real Pain” będą dwaj skłóceni ze sobą kuzyni, którzy po śmierci babci wyruszają na wycieczkę do Polski. Mężczyźni chcą poznać jej dramatyczną historię – mają bowiem korzenie żydowskie, a babcia przeżyła Holokaust. Na miejscu biorą udział w silnie emocjonalnej podróży.

Kuzynów zagrają Jesse Eisenberg oraz znany z serialu “Sukcesja” Kieran Culkin (brat Macaulaya Culkina). Reżyser i scenarzysta tak wypowiada się o swoim nowym, ambitnym projekcie: “Tym filmem spróbuję zadać pytanie: czy nasz współczesny ból ma jakiekolwiek znaczenie w porównaniu z autentyczną traumą historyczną? Wypowiem się w imieniu dzisiejszych 30-latków, którzy wyruszają w podróż (do przeszłości – przyp.) i jest to dla nich obce – choć w obecnym kontekście politycznym w pewien sposób prawdziwe.”

Eisenberg planuje zatrudnić do pracy przy “A Real Pain” ekipę polskich filmowców i dodaje: “Mam szczęście, bo będę realizował materiały w kraju o niesamowitej tradycji filmowej”. Eisenberg to Amerykanin pochodzenia polsko-żydowskiego. Prababcia gwiazdora urodziła się w Krasnystawie, pradziadek ze strony ojca też urodził się w naszym kraju.

Zdjęcia do filmu “A Real Pain” będą kręcone w Warszawie począwszy od marca 2023 roku. Eisenberg obiecuje, że w jego rękach powstanie “słodko-gorzka historia o silnym związku emocjonalnym”. Między kuzynami, ale też między bohaterami a ich babcią. Jedną z producentek “A Real Pain” ma być aktorka Emma Stone. Współpracowała ona z Eisenbergiem już w przeszłości, przy dwóch odsłonach serii “Zombieland”.

Previous Article
Bandit Zwiastun

"Bandit": Mel Gibson w zwiastunie kryminału opartego na faktach

Next Article
Avalon Neve Campbell

Neve Campbell gwiazdą nowego serialu twórcy "Wielkich kłamstewek"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share