“Bones and All” – zwiastun kanibalistycznego romansu z Chamaletem

Bones and All Zwiastun
Bones and All Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Frenesy Film Comp., Per Capita Prod., MGM

“Kanibalistyczne love story” – tak określa się nadchodzący film “Bones and All”, w którym rolę główną gra Timothée Chalamet, jeden z najbardziej cenionych aktorów swojego pokolenia. Film nakręcił Luca Guadagnino, twórca oscarowych “Tamtych dni, tamtych nocy”. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun.

Bones and All Zwiastun nowego filmu z Timothée’em Chalametem

Światowa premiera “Bones and All” odbędzie się we wrześniu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na razie nie ujawniono jeszcze dokładnej daty; wiadomo, że tegoroczna, 79. edycja wielkiego filmowego święta kończy się 10 września. 23 listopada projekt Luki Guadagnino ukaże się na ekranach kinowych w USA. Polskiej daty premiery obecnie jeszcze nie znamy.

W Wenecji “Bones and All” bierze udział w konkursie głównym i powalczy o Złotego Lwa. Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun, a właściwie teaser filmu.

Timothée Chalamet i Taylor Russell grają w “Bones & All” kochanków spoza społecznego marginesu. Spotykają się przypadkiem i odbywają wspólną podróż – mają do pokonania tysiąc mil, odwiedzają amerykańskie skanseny, opustoszałe miasteczka, jeżdżą polnymi drogami. Tak będzie przedstawiać się w filmie państwo Ronalda Reagana – “Bones & All” może nosić cechy krytyki politycznej.

Russell występuje w filmie jako główna protagonistka, Maren Yearly. Wkraczająca w dorosłość dziewczyna przemierza kraj w poszukiwaniu ojca. Nigdy go nie poznała, a ponieważ boryka się z nietypowymi skłonnościami, chce odkryć prawdę o swoim pochodzeniu. Maren codziennie próbuje poskromić w sobie żądzę krwi i brutalnych morderstw. Po cichu marzy o zjadaniu tych osób, które najbardziej ją kochają.

Film pomyślany został jako skrzyżowanie melodramatu, horroru i kanibalistycznej opowieści miłosnej. Ma też cechy kina coming-of-age. Poza Russell i Chalametem w “Bones and All” grają także Chloë Sevigny, Michael Stuhlbarg, André Holland, Francesca Scorsese, Jessica Harper, Mark Rylance, David Gordon Green, Anna Cobb i Jake Horowitz.

Previous Article
W trójkącie Zwiastun

"W trójkącie" - zobacz zwiastun tragikomedii z Woodym Harrelsonem

Next Article
House of Hammer Zwiastun

"House of Hammer" - serial o mrocznych ciągotach Armie'ego Hammera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share