“Niewidzialna wojna” – plakat i zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi

Niewidzialna wojna
Niewidzialna wojna – zapowiedź filmu Vegi / Foto: Kino Świat, Vega Investments

Patryk Vega nie byłby sobą, gdyby dłużej nie dawał o sobie znać. Dłużej w jego przypadku oznacza dosłownie kilka tygodni. Nie tak dawno temu jego dziełko “Miłość, seks & pandemia” zagościło najpierw w kinach, a potem na Prime Video. Kontrowersyjny reżyser informuje o swoich nowych planach: zrealizuje film… o sobie samym.

Niewidzialna wojna – zapowiedź nowego filmu Vegi

Najnowszy projekt 45-latka będzie nosić tytuł “Niewidzialna wojna” i całkiem za niedługo ukaże się na dużych ekranach – premierę zaplanowano na 30 września 2022. Widowisko, zgodnie z zapowiedzią twórców, ma stanowić “całą prawdę o Patryku Vedze”. Obecnie nie wiadomo jeszcze, jacy aktorzy zagrają w tym filmie i przede wszystkim, kto wcieli się w samego filmowca.

Vega – co nie powinno dziwić – odpowiada nie tylko za reżyserię “Niewidzialnej wojny”, ale też za scenariusz. Przeczytajcie oficjalną zapowiedź prasową od polskiego dystrybutora (Kino Świat):

— 40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: “Pitbull”, “Botoks” czy “Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – “Niewidzialna wojna”, który pojawi się w kinach 30 września 2022.

Mamy też dla Was pierwszy oficjalny plakat filmu “Niewidzialna wojna”. Przedstawia on wizerunek samego Vegi.

Niewidzialna wojna

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Krzyk 6 Hayden Panettiere

Hayden Panettiere o roli Kirby w "Krzyku 6": "Nikt nie będzie zawiedziony"

Next Article
Prey Data premiery

"Prey" z nową datą premiery. Kiedy zadebiutuje na dużym ekranie?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share