Zdjęcia z serialu Netfliksa “Keep Breathing”. W obsadzie gwiazda “Krzyku”, Melissa Barrera

Keep Breathing
Keep Breathing – nowy serial Netfliksa z Melissą Barrerą / Foto: Ricardo Hubbs, Netflix

Melissa Barrera to młoda aktorka, dla której rok 2022 okazał się szczególnie udany. W styczniu ukazał się slasher “Krzyk” z jej udziałem, gdzie wystąpiła w jednej z ról przodujących. Film okazał się sukcesem kinowym i doczeka się sequela. Za miesiąc premierę zaliczy też serial Netfliksa z Barrerą – “Keep Breathing”.

Keep Breathing – nowy serialowy thriller z Melissą Barrerą

Miniserial “Keep Breathing” będzie liczył sześć godzinnych odcinków, a Melissa Barrera wystąpi w nim w roli głównej, jako Liv. Kobieta jest nowojorską prawniczką, której prywatny samolot rozbija się gdzieś w kanadyjskim lesie, z dala od cywilizacji. Aby przeżyć, Liv będzie musiała zmierzyć się z bezwzględną naturą i przetrwać w dziczy. Nieoczekiwanie zaczną jej doskwierać także własne, traumatyczne wspomnienia.

Poza Barrerą w serialu występują też Austin Stowell (“Whiplash”), Jeff Wilbusch (“Bankowa gra”), Juan Pablo Espinosa (“Bracia nie do pary”), Florencia Lozano, Joselyn Picard, Getenesh Berhe i Ranjit Samra. Za reżyserię “Keep Breathing” odpowiadają Maggie Kiley i Rebecca Rodriguez, twórcami scenariusza są Brendan Gall, Martin Gero i Iturri Sosa.

Premiera “Keep Breathing na Netfliksie odbędzie się 28 lipca. Melissę Barrerę w przyszłym roku zobaczymy też w “Krzyku 6”, gdzie nieoficjalnie zastąpi Neve Campbell w roli głównej bohaterki (Campbell zadeklarowała, że rezygnuje z roli Sidney Prescott). Barrera powróci, oczywiście, jako Samantha “Sam” Carpenter. W obsadzie znajdują się także Jenna Ortega, Courteney Cox, Hayden Panettiere, Dermot Mulroney, Mason Gooding, Josh Segarra i Jasmin Savoy Brown.

Czytaj też: “Krzyk” (2022) – recenzja bez spoilerów. Najbrutalniejsza odsłona serii, mistrzowski scenariusz

Poniżej znajdziecie pierwsze zdjęcia z netfliksowego “Keep Breathing”.

Previous Article
Stranger Things 4 Część 2

"Stranger Things 4": zobacz zwiastun 2. części najnowszego sezonu

Next Article
Ognisty ptak Zwiastun

"Ognisty ptak" - polski zwiastun, informacje o pokazach specjalnych

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share