Amanda Peet w obsadzie serialowego “Fatalnego zauroczenia”

Fatalne zauroczenie Amanda Peet
Fatalne zauroczenie Amanda Peet dołącza do obsady serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Amanda Peet (“Dirty John”, “Lepiej późno niż później”) to kolejna aktorka, która dołącza do obsady serialu “Fatal Attraction” platformy Paramount Plus. Będzie on, oczywiście, bazował na klasycznym thrillerze erotycznym “Fatalne zauroczenie”, w którym przed laty zagrali Michael Douglas i Glenn Close.

Fatalne zauroczenie Amanda Peet w obsadzie serialu z Joshuą Jacksonem

O obsadzeniu Amandy Peet w projekcie “Fatal Attraction” donosi serwis “Deadline Hollywood”. W filmie z 1987 roku niejaki Dan Gallagher nawiązał przygodną relację z koleżanką po fachu. W weekend, gdy żona i córka Dana wyruszają za miasto, ten spędza upojny czas u boku kochanki. Kobieta postanowiła za wszelką cenę usidlić wymarzonego faceta. Wiadomo, że w serialu Paramount Plus Dana Gallaghera zagra Joshua Jackson, a Alex – która popada w obsesję na punkcie kochanka – będzie grana przez Lizzy Caplan.

Amanda Peet pojawi się w roli Beth Gallagher, wiernej i kochającej żony Dana, która przez większość czasu jest nieświadoma jego zdrady. W serialu Beth to nie tylko matka i żona, ale też kobieta sukcesu – prowadząca własną firmę. W filmie była gospodynią domową. Scenariusz “Fatalnego zauroczenia” Paramount Plus przygotowują Alexandra Cunningham i Kevin Hynes. Producentami są Stanley Jaffe i Sherry Lansing.

W serialu “Fatal Attraction” ponadczasowy temat zdrady w związku ukazany zostanie w “uwspółcześnionym świetle”. Sam projekt zapowiadany jest jako reimaginacja oryginału; opowie m.in. o sile kobiet, mizoginii i zaburzeniach psychicznych.

Dorobek aktorski Amandy Peet zamyka serial “Dirty John” stacji USA Network, w którym gra ona postać Betty Broderick.

Previous Article
American Gigolo Zwiastun

Jon Bernthal jako "Amerykański żigolak". Zwiastun nadchodzącego serialu

Next Article
Menu Zwiastun

Anya Taylor-Joy i Ralph Fiennes w smakowitym zwiastunie filmu "Menu"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share