Tom Hanks wystąpi w sequelu “Misji Greyhound”. Film powstanie dla serwisu Apple TV+

Misja Greyhound Sequel
Misja Greyhound Sequel filmu w przygotowaniu / Foto Prime: Apple TV+, Sony Pictures Entert.

Tom Hanks przymierza się do pracy przy sequelu “Misji Greyhound” z 2020 roku. Był to dramat wojenny, w którym Hanks wystąpił jako kapitan Ernest Krause – żołnierz służący w Marynarce Wojennej USA, który otrzymał Medal Honoru za wyjątkowy akt odwagi.

Misja Greyhound Sequel z Tomem Hanksem na pokładzie w przygotowaniu

Film sprzed dwóch lat wyreżyserował Aaron Schneider, a w obsadzie, u boku Hanksa, pojawili się Karl Glusman, Thomas Kretschmann, Elisabeth Shue i Manuel Garcia-Rulfo. Na razie nie wiadomo, jacy aktorzy związani będą z kontynuacją i kto będzie nadzorował projekt. To, co wiemy, to, że “Greyhound 2” powstanie dla platformy streamingowej Apple TV+. W ofercie serwisu ma pojawić się co najmniej kilka projektów o tematyce wojennej; powstaną one we współpracy ze studiem Playtone. Jest ono odpowiedzialne za powstanie serialu “Olive Kitteridge” i zdobyło kilka nagród Emmy.

Oryginalna “Misja Greyhound” kręcona była z przeznaczeniem dystrybucji kinowej, ale tę uniemożliwiła pandemia COVID-19. Następnie film wykupił Apple. W realizację sequela prawdopodobnie będzie zaangażowany producent Gary Goetzman (“Kompania braci”, “Pacyfik”).

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze seriale wojenne

Niedawno wytwórnia Playtone zakończyła prace nad serialowym dramatem wojennym “Masters of the Air”, opowiadającym o operacjach 8. Armii Powietrznej United States Army Air Forces. W serialu, który także powstał dla Apple TV+, zagrali między innymi Barry Keoghan, Austin Butler, znany z “Sex Education” Ncuti Gatwa, a także polska aktorka Joanna Kulig.

Previous Article
Love Lies Bleeding Kristen Stewart

Kristen Stewart w "romantycznym thrillerze" studia A24 o mrocznej stronie... kulturystyki

Next Article
Magic Mike's Last Dance Salma Hayek

Salma Hayek zamiast Thandiwe Newton w filmie o ostatnim tańcu Magic Mike'a

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share