Sharon Stone gwiazdą i producentką filmu kryminalnego “Woman on Fire”

Woman on Fire Sharon Stone
Woman on Fire Sharon Stone gwiazdą nowego filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Sharon Stone nabyła prawa do tytułu “Woman on Fire” – najnowszej, niewydanej jeszcze książki Lisy Barr. Na podstawie literackiego pierwowzoru nakręcona zostanie adaptacja pełnometrażowa. To opowieść o międzynarodowej aferze kryminalnej i kradzieży cennego obrazu.

Woman on Fire Sharon Stone gwiazdą i producentką filmu kryminalnego

Premiera książki odbędzie się na początku marca. Jej bohaterką jest młoda, obrotna dziennikarka, która zostaje wciągnięta w międzynarodowy skandal: grupa nazistów kradnie cenne dzieło sztuki. Obraz ma pewną mroczną przeszłość i kobieta zastanawia się, czy warto pisać o nim w mediach. Wkrótce życie dziennikarki zaczyna znajdować się w niebezpieczeństwie.

Literacki oryginał zapowiedziano jako “thriller, w którym przeplatają się ze sobą seks, sztuka i historia”. Tak będzie prezentować się również ekranizacja. To opowieść o granicy między dążeniem do sprawiedliwości a brutalną zemstą. Sharon Stone wystąpi w filmie “Woman on Fire” w roli głównej, ale będzie też jego producentką. Trwają poszukiwania inwestorów.

Stone wystąpiła niedawno w serialu Ryana Murphy’ego “Ratched”, jako Lenore Osgood, a także w komediodramacie Stevena Soderbergha “Pralnia” (w obsadzie również Meryl Streep i Gary Oldman). Już niebawem zobaczymy aktorkę w przeboju HBO Max “Stewardesa”. 63-latka dostała angaż do roli Lisy Bowden – pojawi się w ośmiu odcinkach 2. sezonu.

Previous Article
Offseason Zwiastun

Zwiastun lovecraftowskiego horroru "Offseason" z Jocelin Donahue i Joem Swanbergiem

Next Article
Oppenheimer Cillian Murphy

Cillian Murphy jako "ojciec bomby atomowej". Pierwsze zdjęcie z filmu Nolana "Oppenheimer"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share