Znamy datę polskiej premiery nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej, “Infinite Storm”

Infinite Storm Data premiery
Infinite Storm Data premiery / Foto Prime: JamTart Productions, Maven Screen Media, Off Media, Orka, PISF, Gutek

“Infinite Storm” to tytuł nowego anglojęzycznego filmu w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Ceniona reżyserka ma w swoim dorobku między innymi art-house’owy horror “Córka boga”, z Michielem Huismanem, jednak to “Infinite Storm” ma szansę zwrócić na nią uwagę całego świata. W piekielnie intensywnym thrillerze zagrała Naomi Watts.

Infinite Storm Data premiery nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej

Gutek Film, który wprowadzi “Infinite Storm” na polskie ekrany, właśnie ogłosił datę premiery: to 27 maja. Survivalowy dreszczowiec oficjalnie zadebiutował już w kinach na terenie USA, a ma ukazać się też w Australii czy Wielkiej Brytanii. Bohaterką filmu jest Pam Bales, która wyrusza na Górę Waszyngtona. Główną rolę zagrała nominowana do Oscara Naomi Watts.

Pam jest wprawioną alpinistką, której nie są straszne żadne warunki pogodowe. Gdy zbiera się burza śnieżna, kobieta zauważa, że nie jest jedyną osobą, którą zastała ekstremalna pogoda. Pod jej opiekę trafia nieprzygotowany turysta. Pam zrobi wszystko, by sprowadzić go całego i zdrowego w bezpieczne miejsce.

Gutek Film zapowiada, że “Infinite Storm” to “odważny”, “intensywny” i “ekstremalnie poruszający” dramat o tematyce survivalowej. Niedawno odbyła się oficjalna, nowojorska premiera, na której gościli Naomi Watts, Małgorzata Szumowska i Michał Englert – autor zdjęć do filmu. Przy amerykańskiej produkcji pracowali również Katarzyna Lewińska (kostiumy), Marcin Jachyra (dźwięk) i Marek Subocz (efekty specjalne).

W komunikacie prasowym Gutka czytamy: “«Infinite Storm» to opowieść o żywiołach – stracie, ryzyku i odwadze, która pozwala wyjść cało z najgorszej życiowej nawałnicy.”

W obsadzie znajdują się także Denis O’Hare (“American Horror Story”), Joshua Rollins, Eliot Sumner i Billy Howle.

Źródło: Gutek Film

Previous Article
Archiwum 81 Sezon 2

Serial Netfliksa "Archiwum 81" anulowany po pierwszym sezonie

Next Article
Teen Wolf: The Movie Obsada

"Teen Wolf: The Movie" - kto zagra ekranowego syna Tylera Hoechlina?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share