Dwa nowe nazwiska w obsadzie serialu “The Winchesters”. To prequel kultowego “Supernatural”

The Winchesters Obsada
The Winchesters Obsada serialu rośnie / Foto Prime: The CW, Kripke Ent., Wonderland Sound and Vision, Warner Bros. TV

“The Winchesters” to tytuł nadchodzącego serialu, który będzie stanowił prequel 15-sezonowego, telewizyjnego hitu – “Nie z tego świata” (“Supernatural”). Właśnie wybrano odtwórców dwóch ról pierwszoplanowych.

The Winchesters Obsada – znamy nazwiska aktorów

O serialu “The Winchesters” po raz pierwszy usłyszeliśmy w czerwcu ubiegłego roku, kiedy wieści przekazał serwis “Deadline Hollywood”. Prequel skupi się na losach Mary i Johna – rodziców Sama oraz Deana. Sam i Dean Winchesterowie to, oczywiście, główni bohaterowie “Nie z tego świata”, grani przez Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa. Ponieważ serial będzie dział się przed wydarzeniami z “Supernatural”, gwiazdorzy nie wrócą w swoich rolach. Wiadomo za to, że Ackles będzie narratorem “The Winchesters”.

Projekt powstaje na zamówienie stacji telewizyjnej The CW, mającej w swoim katalogu hity jak “Arrow”, “Flash”, “Crazy Ex-Girlfriend” czy “Jezioro marzeń”. Producentami serialu są Robbie Thompson, Jensen Ackles i jego żona Danneel. Role główne (Mary i Johna) zagrają Meg Donnelly i Drake Rodger. Ona znana jest m.in. z disnejowskiej serii “Zombi” oraz serialu “Nie ma lekko”. On wystąpił w telewizyjnym dramacie “Morderstwo na receptę” i oryginalnej produkcji Paramount+ “The in Between”.

Za realizację “The Winchesters” odpowiadają wytwórnie CBS Studios, Chaos Machine Productions i Warner Bros. Television.

Serial “Nie z tego świata” emitowany był w latach 2005–2020 i już dzięki swemu jedenastemu sezonowi został najdłużej wyświetlanym, aktorskim serialem fantasy w historii amerykańskiej telewizji. Nakręcono 327 odcinków. Serial był trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy.

Previous Article
Szybcy i wściekli 10 Daniela Melchior

Gwiazda "Legionu samobójców" w 10. odsłonie serii "Szybcy i wściekli"

Next Article
Ben Stiller jako Jack Torrance

Ben Stiller chwyci za siekierę. Aktor zagra Jacka Torrance'a ze "Lśnienia"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share