Dwa nowe nazwiska w obsadzie serialu “The Winchesters”. To prequel kultowego “Supernatural”

The Winchesters Obsada
The Winchesters Obsada serialu rośnie / Foto Prime: The CW, Kripke Ent., Wonderland Sound and Vision, Warner Bros. TV

“The Winchesters” to tytuł nadchodzącego serialu, który będzie stanowił prequel 15-sezonowego, telewizyjnego hitu – “Nie z tego świata” (“Supernatural”). Właśnie wybrano odtwórców dwóch ról pierwszoplanowych.

The Winchesters Obsada – znamy nazwiska aktorów

O serialu “The Winchesters” po raz pierwszy usłyszeliśmy w czerwcu ubiegłego roku, kiedy wieści przekazał serwis “Deadline Hollywood”. Prequel skupi się na losach Mary i Johna – rodziców Sama oraz Deana. Sam i Dean Winchesterowie to, oczywiście, główni bohaterowie “Nie z tego świata”, grani przez Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa. Ponieważ serial będzie dział się przed wydarzeniami z “Supernatural”, gwiazdorzy nie wrócą w swoich rolach. Wiadomo za to, że Ackles będzie narratorem “The Winchesters”.

Projekt powstaje na zamówienie stacji telewizyjnej The CW, mającej w swoim katalogu hity jak “Arrow”, “Flash”, “Crazy Ex-Girlfriend” czy “Jezioro marzeń”. Producentami serialu są Robbie Thompson, Jensen Ackles i jego żona Danneel. Role główne (Mary i Johna) zagrają Meg Donnelly i Drake Rodger. Ona znana jest m.in. z disnejowskiej serii “Zombi” oraz serialu “Nie ma lekko”. On wystąpił w telewizyjnym dramacie “Morderstwo na receptę” i oryginalnej produkcji Paramount+ “The in Between”.

Za realizację “The Winchesters” odpowiadają wytwórnie CBS Studios, Chaos Machine Productions i Warner Bros. Television.

Serial “Nie z tego świata” emitowany był w latach 2005–2020 i już dzięki swemu jedenastemu sezonowi został najdłużej wyświetlanym, aktorskim serialem fantasy w historii amerykańskiej telewizji. Nakręcono 327 odcinków. Serial był trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy.

Previous Article
Szybcy i wściekli 10 Daniela Melchior

Gwiazda "Legionu samobójców" w 10. odsłonie serii "Szybcy i wściekli"

Next Article
Ben Stiller jako Jack Torrance

Ben Stiller chwyci za siekierę. Aktor zagra Jacka Torrance'a ze "Lśnienia"

Related Posts
Total
0
Share