Zobacz pełny zwiastun erotycznego thrillera z Benem Affleckiem i Aną de Armas

Głęboka woda Zwiastun
Głęboka woda Zwiastun wideo (pełny) / Foto Prime: Hulu, 20th Century Studios, New Regency

Już wkrótce odbędzie się premiera erotycznego thrillera “Głęboka woda”, w którym Ben Affleck i Ana de Armas występują jako małżonkowie uwikłani z niebezpieczną, pikantną grę. W międzyczasie w sieci ukazał się oficjalny, pełny zwiastun filmu.

Głęboka woda Zwiastun thrillera z Affleckiem i de Armas

Seksowny trailer jest rozwinięciem wcześniejszej, dużo krótszej zapowiedzi wideo, z połowy lutego. Dwuminutowy klip na pewno zainteresuje fanów Any de Armas i jej wdzięków – składają się na niego liczne sceny rozbierane i ujęcia aktorki w basenie. Scenariusz “Głębokiej wody” bazuje na książce Patricii Highsmith o tym samym tytule. Fabułę opracowali Zach Helm i Sam Levinson (“Assassination Nation”).

Ana de Armas i Ben Affleck grają w thrillerze atrakcyjne, zamożne małżeństwo, które znudziło się sobą nawzajem. Para urządza między sobą gierki psychologiczne, które przyniosą mroczne konsekwencje. Wkrótce bliscy z otoczenia bohaterów zaczynają ginąć, a mężczyzna staje się głównym podejrzanym o zbrodnie. Akcja filmu toczy się na amerykańskich przedmieściach (takich jak te, które znamy na przykład z trzeciego sezonu serialu “Ty”).

“Głęboka woda” przeplata ze sobą elementy dreszczowca, kina psychologicznego oraz erotycznego, w efekcie dając kino mocno przypominające “Fatalne zauroczenie”, “Niewierną” czy “Niemoralną propozycję”. Nie bez powodu: wszystkie wymienione tytuły, wraz z tym najnowszym, wyreżyserował Adrian Lyne – nominowany do Oscara, dziś już 81-letni reżyser brytyjskiego pochodzenia.

O tym, czy “Głęboka woda” może równać się z takim klasykiem, jak “Fatalne zauroczenie”, widzowie przekonają się za niewiele ponad tydzień – premierę filmu w serwisie Hulu zaplanowano na 18 marca. Poza de Armas i Affleckiem w thrillerze grają też Lil Rel Howery, Finn Wittrock, Rachel Blanchard, Tracy Letts, Dash Mihok, Jacob Elordi, Kristen Connolly i Jade Fernandez.

Głęboka woda Zwiastun – wideo

Previous Article
Isle of the Dead

Powstanie jeszcze jeden spin-off "The Walking Dead" - z akcją osadzoną na apokaliptycznym Manhattanie

Next Article
Russian Doll Sezon 2 Zwiastun

"Russian Doll" - zwiastun i data premiery 2. sezonu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share