“Morbius”: klip promujący widowisko; Jared Leto opowiada o filmie

Morbius Premiera
Morbius Premiera coraz bliżej. Zobacz klip promocyjny z filmu / Foto Prime: Marvel Studios, Sony, Columbia

Na oficjalnym kanale studia Sony Pictures Entertainment w serwisie YouTube pojawił się klip promujący nadchodzące widowisko “Morbius”. Krótkie wideo zawiera wybrane sceny z “Morbiusa”, które przeplatają się z ujęciami Jareda Leto, opowiadającego o filmie. Obraz będzie miał swoją premierę 31 marca w Wielkiej Brytanii oraz 1 kwietnia w USA.

Morbius Premiera filmu coraz bliżej

Na początku roku premierę dzieła Sony i Marvela przeniesiono ze stycznia na kwiecień. Widowisko już wkrótce wejdzie więc na ekrany kin – prawdopodobnie też w Polsce, choć dokładna data nie została jeszcze podana. W filmie rolę tytułową zagrał Jared Leto. W polskiej wersji językowej swojego głosu użyczył Morbiusowi Mirosław Haniszewski (“Jestem mordercą”, “Chyłka”).

Tytułowy bohater filmu “Morbius” cierpi z powodu rzadko spotykanej choroby krwi i jest zdeterminowany, by pomóc innym, którzy borykają się z tym samym problemem. Jednocześnie doktor Michael Morbius odkrywa w sobie ciągoty do zła i zniszczenia. Odkrywa, że ma mroczną, wampirzą stronę i zyskuje nadludzkie zdolności.

Odtwórca roli przodującej, Jared Leto, został niedawno “uhonorowany” dwiema nominacjami do Złotej Maliny. W ten niechlubny sposób wyróżniono jego rolę drugoplanową w dramacie biograficznym “Dom Gucci”. Gwiazdor “powalczy” też o antynagrodę w kategorii najgorsze ekranowe combo. W tej kategorii Akademia Malin nominowała – tu cytat – “Jareda Leto i, dowolnie, jego lateksową twarz, frajerskie kostiumy lub absurdalny akcent”.

Morbius Klip promocyjny z filmu

Previous Article
Steven Spielberg

Steven Spielberg hołduje Steve'owi McQueenowi. Postanie film o Franku Bullitcie

Next Article
Co robimy w ukryciu Sezon 4

"Co robimy w ukryciu": sezon 4. już powstał. Powinien ukazać się "wkrótce"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share