Nowy plakat filmu “Morbius” zaciera granicę między iluzją a rzeczywistością

Morbius Plakat
Morbius Plakat filmu / Foto Prime: Sony Pictures, Marvel, Columbia Pict.

Na początku roku studio Marvela przekazało kinomanom smutne wieści – premierę filmu “Morbius” przesunięto ze stycznia na kwiecień. Wszystko przez Omikron, nowy wariant koronawirusa, który zaczął komplikować sytuację w kinach w Ameryce. Ponieważ zbliża się połowa lutego, promocję “Morbiusa” wznowiono.

Morbius Plakat filmu, a na nim Jared Leto w roli tytułowej

W sieci ukazał się nowy plakat z bohaterami filmu – na pierwszym planie widzimy, oczywiście, odtwórcę roli tytułowej, Jareda Leto. Poster ma trochę “narkotyczny” design; zacierają się na nim granice między rzeczywistością a iluzją. Na plakacie, który wzmaga wrażenie halucynacji, widzimy także Matta Smitha, Adrię Arjonę, Jareda Harrisa i Tyrese’a Gibsona.

Tytułowy bohater filmu “Morbius” cierpi z powodu rzadko spotykanej choroby krwi i jest zdeterminowany, by pomóc innym, którzy borykają się z tym samym problemem. Jednocześnie doktor Michael Morbius odkrywa w sobie ciągoty do zła i zniszczenia. Odkrywa, że ma mroczną, wampirzą stronę i zyskuje nadludzkie zdolności.

Film ukaże się na ekranach kin 1 kwietnia.

Jared Leto został niedawno “uhonorowany” dwiema nominacjami do Złotej Maliny. W ten niechlubny sposób wyróżniono jego rolę drugoplanową w dramacie biograficznym “Dom Gucci”. Gwiazdor “powalczy” też o antynagrodę w kategorii najgorsze ekranowe combo. W tej kategorii Akademia Malin nominowała – tu cytat – “Jareda Leto i, dowolnie, jego lateksową twarz, frajerskie kostiumy lub absurdalny akcent”.

Previous Article
Jakoś to będzie Zwiastun

"Jakoś to będzie" - zobacz zwiastun nowej polskiej komedii

Next Article
Rebel Moon Obsada

"Rebel Moon": ujawniono obsadę widowiska Snydera. Same sławy na pokładzie!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share