WIDEO: Jeff Fahey i Scout Taylor-Compton w horrorze “The Long Night”

The Long Night Scout Taylor-Compton
The Long Night Scout Taylor-Compton w nowym horrorze / Foto Prime Movies: “Bloody-Disgusting”, Sprockefeller, El Ride, Well Go USA

Jeff Fahey (“Zagubieni”, “Maczeta”) i Scout Taylor-Compton (“Halloween”, “The Runaways: Prawdziwa historia”) wystąpili w nowym horrorze o wymownym tytule “The Long Night”, który wkrótce zanotuje swoją premierę VOD. Zobaczcie premierowy klip z filmu.

The Long Night Scout Taylor-Compton i Jeff Fahey gwiazdami horroru o mrocznym kulcie

Film “The Long Night” opowiada o pewnej parze, która spędza weekend w ustronnym domku pośrodku lasu. Wypad za miasto zamienia się w koszmar, kiedy u progu posiadłości zjawiają się członkowie demonicznego kultu. Ich maniakalny lider chce spełnić apokaliptyczne proroctwo.

Terroryzowaną parę zagrali w filmie Scout Taylor-Compton i Nolan Gerard Funk (“Glee”, “Stewardesa”). Aktorka znana jest z ról w wielu horrorach – pojawiła się między innymi w dylogii “Halloween” Roba Zombiego jako Laurie Strode. W obsadzie znajdują się również Deborah Kara Unger (“Silent Hill”), Kevin Ragsdale, Scott Daniel i Jeff Fahey.

Fahey pojawia się w premierowym klipie z filmu, który udostępnił na swoim profilu w serwisie YouTube serwis “Bloody-Disgusting”.

Horror “The Long Night” (alternatywnie znany pod tytułem “The Coven”) ukaże się już 4 lutego w Stanach Zjednoczonych, w wybranych kinach i na platformach VOD. Reżyser, Rich Ragsdale, pracował między innymi przy takich produkcjach, jak “Atak pająków”, “Mistrzowie horroru” czy “Zauroczony”.

The Long Night Scout Taylor-Compton i Jeff Fahey w scenie z filmu

Previous Article
Hokus pokus 2

Ukończono zdjęcia do "Hokus pokus 2". Znamy datę premiery

Next Article
Batman Scena pogrzebowa

"Batman" - scena przedpremierowa. Przerwana uroczystość pogrzebowa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share