Pete Davidson jako pracownik domu niespokojnej starości w dreszczowcu “The Home”

The Home Pete Davidson
The Home Pete Davidson w filmie twórcy Nocy oczyszczenia / Foto Prime: instagram.com/petedavidsons

Znany z programu telewizyjnego “Saturday Night Live” Pete Davidson wystąpi w nowym projekcie Jamesa DeMonaco, twórcy serii “Noc oczyszczenia”. Komik dostał angaż do dreszczowca o tytule “The Home”, gdzie zagra pracownika domu spokojnej starości, w którym dzieją się podejrzane rzeczy.

The Home Pete Davidson gwiazdą nowego dreszczowca

“The Home” będzie mieszanką thrillera i horroru, a Pete Davidson zagra w filmie postać Maksa – młodego mężczyzny, który podejmuje pracę w domu spokojnej starości. Bohater musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, a na miejscu poznaje pracowników obiektu i innych opiekunów. Wygląda na to, że kryją oni pewien mroczny sekret. Czwarte piętro domu opieki jest zamknięte i nikt nie ma na nie wstępu. Max postanawia zbadać przestrzeń.

James DeMonaco – reżyser i scenarzysta “The Home” – nakręcił trzy pierwsze odsłony serii “Noc oczyszczenia”. Skrypt swojego nowego projektu przygotował wspólnie z Adamem Canto. Za produkcję dzieła odpowiada Bill Block, który pracował m.in. przy “Furii”, “Dystrykcie 9” czy “Vanilla Sky”.

Pete Davidson od 2014 roku pojawia się w programie “Saturday Night Live”. Na dużym ekranie występował dotąd w rolach komediowych: w “Wykolejonej”, “The Jesus Rolls” czy ubiegłorocznym “Legionie samobójców: The Suicide Squad”, gdzie zagrał drugoplanową postać Richarda Hertza alias Blackguarda. Komik pojawi się także w slasherze “Bodies, Bodies, Bodies”, który obecnie znajduje się na etapie postprodukcji.

Previous Article
Krzyk 2022 Recenzja

„Krzyk” (2022) – recenzja bez spoilerów. Najbrutalniejsza odsłona serii, mistrzowski scenariusz

Next Article
Aquaman and the Lost Kingdom

Ukończono zdjęcia do "Aquamana 2" z Jasonem Momoą

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share