Zwiastun komedii Netfliksa “BigBug”. Nowy film Jean-Pierre’a Jeuneta, twórcy “Amelii”

BigBug Zwiastun
BigBug Zwiastun komedii / Foto Prime: Netflix, Eskwad, Gaumont Film Company

Właśnie ogłoszono listę premier i nowości Netfliksa w styczniu 2022 roku, a tymczasem na horyzoncie pojawił się zwiastun komedii, którą obejrzymy już w lutym. Mowa o filmie “BigBug”, który wyreżyserował Jean-Pierre Jeunet – twórca kultowej (i czarującej) “Amelii”.

BigBug Zwiastun nadchodzącej komedii serwisu Netflix

Projekt przygotowany został przez studio Gaumont Film Company, które w przeszłości odpowiadało m.in. za realizację “Gości w Ameryce”, “Piątego elementu” czy dzieł Luca Bessona. Premierę widowiska łączącego komedię z fantastyką naukową zaplanowano na 11 lutego 2022.

Rzecz dzieje się w 2050 roku, kiedy sztuczna inteligencja zdominowała życie na Ziemi. Roboty zaspokajają wszelkie potrzeby człowieka – czasem nawet te najdziwniejsze i najbardziej skrywane. Cztery maszyny postanawiają wyrwać się spod panowania ludzkiego i biorą swoich właścicieli za zakładników.

W obsadzie “BigBug” znajdują się Dominique Pinon, Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Youssef Hajdi, Alban Lenoir, François Levantal, Claire Chust, Claude Perron, Marysol Fertard i Helie Thonnat. Filmografię Jean-Pierre’ Jeuneta zamykają produkcja telewizyjna “Casanova” z Diego Luną oraz krótki metraż “Deux escargots s’en vont” (2016). Najsłynniejszym dziełem w katalogu reżysera pozostaje komedia romantyczna “Amelia”. Scenariusz filmu nominowano do Oscara.

BigBug Zwiastun – wideo

Previous Article
Netflix Premiery Styczeń 2022

Netflix: premiery stycznia 2022 - pełna lista nowości. Co warto obejrzeć?

Next Article
Norman Reedus jako Ghost Rider

Norman Reedus wystąpi w filmie Marvela o Ghost Riderze?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share